Benim Annem

11/06/2009 16:05:00

Dergimizde yer alan "Annem ve ben" sayfaları herkese açıktır!.. Dergide çocuklarıyla yer almak isteyenler bana mesaj gönderebilirler!

Ynt: Benim Annem

12/20/2009 16:44:00

Merhaba bizde bu sayfada yer almakistiyoruz. Çok istiyoruz.İleride kızıma çok güzel bir anı olacak.Hatta yaşgünü 7 ocakta güzel bir yaşgünü hediyesi olabilir..

12/20/2009 21:27:00

Merhaba,
Maalesef Ocak sayısını kapattık. Indirim donemi oldugu ve cok urun bulunmadigi icin Ocak-Subat da tek sayi cikacak. Ama Mart ayi icin bana banuyelkovan@ommedya.com adresine mail atarsanız, sizi de cekimlere cagiririz. Gercekten cok guzel bir ani oluyor cunku.

04/24/2010 20:39:00

Merhabalar,
Ben daha bugün üye olduğum için şimdi öğrendim herkesin bu çekimlere katılabileceğini ve  çok heyecanlandım. Hala geçerlidir umarım. Oğlumla böyle güzel bir anıya sahip olmayı çok isterim ben de. Mail de göndermemiz gereken herhangi birşey var mı, fotoğraf ya da iletişim bilgileri gibi?

04/26/2010 21:08:00

Halen geçerli ise bizde Ankara'dan katılabiliriz. Hatta derginiz için Ankara'da çalışmalar yapabiliriz. Bu tür drgilerde adresler bilgiler v.s. tümü İstanbul için oluyor, Ankara adresi çok az bulunuyor. Bu ve değişik konularda çalışmalarınıza katkım olursa mutlu olurum.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
ALL for kids

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...