Bursa Cilt Hekimi

<12>
10/11/2012 07:18:00

İyi bir cilt hekimi var mı bildiğiniz? Kızımı götüreceğim. Acıbadem'de bir doçente götürmüştüm çok iyi ama muayene ücreti yüksek, sgk anlaşması da yok. Mecburen ondan aldım randevuyu pazartesi gününe ancak başka bir doktor bulabilirsem iptal edeceğim.

Ynt: Bursa Cilt Hekimi

10/11/2012 09:30:00

geçmiş olsun aslında rahatsızlığı ne diye sorayım mı canım ona göre dicem eğer çok öenli değilse normal bir doktora da götürebilirsin ama ciddi ise ben 2-3 yıl kadar Şükran TUNALIYA gittim

10/11/2012 09:41:00

birde FSMde Aslıhan hanım var o da iyi. Aslıhan Güven SAYGIN

10/11/2012 09:54:00

sanırım 8-9 aylıktı ensesinde minik beyaz noktacıklar çıktı çokça. Önce başka bir doktora gösterdim hiç memnun kalmadım o doktordan. Sonra Acıbademde Ersoy Hazneci'ye götürdüm mantar dedi. İki ilaç verdi, onları kullanınca geçti. Şimdi alnında nasıl tarif edeyim şakak kısmında diyeceğim tam saçların başladığı yere yakın 3 tane beyaz daire var çok büyük değil ama büyüyor gittikçe. Belki bunlar da mantardır ama yine de çekiniyorum vitiligo da olabilir diye. Yani büyük ihtimalle çok önemli değil basit bir tedavi ile geçecek belki de. O yüzden ücreti bu kadar yüksek olmayan ama ne olduğunu anlayabilecek tecrübede iyi bir doktor arayışındayım.

Bahsettiğiniz doktorların muayenehanesi mi var, bir hastaneye bağlı olarak mı çalışıyorlar?Ücretlerini biliyor musunuz?

10/11/2012 10:00:00

şükran hoca üniversitede artık pek bakmıyor da ama çok iyi bir hoca ücretliydi 300tl aslıhan hanımda fsm de ama onu tam hatırlayamadım ücretini 200 olabilir yani ikiside pahalı ama vitiligo olabilir gibi bir düşünceniz varsa bence iyi bir doktora gidin gidince yok mantar derse bundan sonra medical parkta sibel hanım vardı 25,00 tl  ücreti onada gidebilirsiniz ama karar veremedim bende sedef hastasıyım

10/11/2012 10:16:00

işte ondan çekiniyorum, ya vitiligo ise ve anlamazlarsa diye :(
şimdi medicalparkı araştırıyordum netten siz yazmışsınız
önce oraya götürüp sonuç alamazsam Ersoy Bey veya sizin tavsiye ettiğiniz hocalardan birine götürebilirim. Çok teşekkür ederim. Size de çok geçmiş olsun, sedef hastalığı kuzenimde var bilirim insanı nasıl rahatsız ettiğini, psikolojik olarak da.

10/11/2012 10:22:00

medicalin web sayfasına baktım sibel hanım yok. Ayrılmış sanırım. Soyadını hatırlıyor musunuz?

10/11/2012 10:26:00

yok hatırlamıyorum

10/11/2012 10:29:00

googledan aradım Sibel Ünlüiskit olabilir mi? Çalıştığı yer medicalpark yazıyor ama şu an medicalin sayfasında adı yok, onlar sanırım eski bilgiler.

10/11/2012 10:33:00

gerçekten hatırlayamadım  bu doktorların hepsine ben 2 yıl olmuştur gideli  şu an aynı yerdeler mi hiçbirini bilemiyorum

10/11/2012 10:41:00

tamam çok teşekkür ederim, gerçekten iyi oldu verdiğiniz isimler. Önemli birşey çıkarsa ki inşallah çıkmaz elimde birkaç iyi dr ismi olması güzel oldu. Çok sağolun. Size de tekrardan acil şifalar diliyorum.

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Bursa Nurturia üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...