grup var mesaj yok? :)

06/22/2010 12:47:00

hadi bir aktivite yapalim.

Ynt: grup var mesaj yok? :)

09/06/2010 13:57:00

Merhaba,
Oyun grubu oluşturmak gerçekten iyi bir fikir. Bizim de en büyük sıkıntımız Kuzeyin etrafında arkadaşı olmaması. Geçen yıl kreşe başlamıştı ama bu yıl kaydını aldım, çünkü Kuzey geçen kışın tamamını hasta geçirdi. Yine aynı şeyi yaşamak istemiyorum ama evde olunca da çok sıkılıyor. Doğal olarak çok hareketli ve sürekli oyun istiyor. Ben çalışıyorum, izin günlerim ise perşembe-cuma. Bu 2 gün veya çalıştığım günlerin akşamı bir oyun grubu oluşturulabilirse katılmayı çok isterim. Önerilere açığım. Artık havalar soğumaya başladı. Bu nedenle mecburen kapalı yerlerde yapmak gerekecek. Evlerde buluşabilir veya oyun alanlarına gidebiliriz. Cevabınızı bekliyorum.
Teşekkür ederim... 

Ankarada oyun grubu

09/18/2010 11:00:00

Merhaba
Benim bebegim çok küçük ama kuzenimde aylardır oyun grubu arıyor 3 yaşındaki kızı için.Onu hemen yönlendireceğim.

Ynt: grup var mesaj yok? :)

12/21/2010 22:30:00

Benim oğlum 28 aylık..Ankara'ya yeni taşındık..Eryaman'da oturuyoruz..Böyle birşey yapılabilirse, çok uzak olmadığı sürece ben de katılmak isterim...

oyun grubu

12/22/2010 13:52:00

Sanırım bu şekilde haberleşmek zor olucak, çünkü mesajlar bana geç geliyor. Ben numaramı yazıyorum, telefonla haberleşelim ve herkese uygun bir gün kararlaştıralım ya da mail de atabilirsiniz. Bekliyorummm...(kuzey20072007@hotmail.com, 05336272494)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
3 yaşında çocuğu olanlar Ankara'da buluşalım ya da oyun grubu kuralım..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...