temizlik offf:)

02/06/2012 15:26:00

çamaşrda sabun tozu sirke çamaşr sodası koydm sonuç başarısz sabun tozunu temizlmk içn elde yıkamk zorunda kaldm çünkü:(bulaşık makinası çamaşır sodası sirk koydm lekeli bulanık:(sonuç başarısız napsam ki:(yardm lütfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn 

Ynt: temizlik offf:)

02/06/2012 15:44:00

sanırım sizin bölgenin suları çok kireçli...mesela ben de aynı şekilde kullanıyorum ve sorun olmuyor..sanırım bu durumlarda normal kullandığın deterjandan da biraz ekleyebiliyorsun.Çamaşır sodası kireç önleyici özelliği var onun miktarını arttırabilirsin belki? Ama bu dediklerim tamamen tahmin...

02/06/2012 15:50:00

aynı şehırde yaşıyoruz ve ben de aynı şekılde yıkıyorum,sadece soda ıle daha doğrusu.bı sorun olmuyor.çamaşır makınesını çok doldurdugumda olur bı tek..bı de makınenın fıltresını ayda bır temızlemek lazım.
  bı de acizane bi rica; yazıya azcık noktalama işaretı serpsek ne güzel olur=) okurken başım döndü..=)

02/06/2012 15:57:00

psychomon haklısn  benimde başım döndü :)

02/06/2012 20:15:00

yumuşatıcı olarak koyuyorm acaba toz sabunun ölçüsnümü kaçırdm :(

02/06/2012 21:53:00

sabun tozunu ben küçük bir kapta suyla eritip makine su alırken kapağı çok az açıp döküyorum
hem renklilerde beyaz beyaz yapışmayı önlüyor
hemde bağzı markalar sert bir şekilde kalıp makineye zara verebiliyorlar onu önlüyor
birde deniz makinenin filtresi nerde ve nasıl temizlicez?
pek cahıl buldum kendimüüü:=))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Tecrübe-Bilgi Paylaşımı_Doğal Temizlik Doğal Yaşama Merhaba

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...