cece29 ceydaninn tontismi tontisss tatlimi tatli cereninn dogum gunu :))) benimm kuzummm iyiki dogdunnn tontiskommm

<123>
07/27/2012 06:37:00

canimmmm ceydammm guzel yurekli tatli arkadasin ne iyi yaptinda dogurdun sen bu tontiskoyuuu

seninde anneliginin ilk yilini kutlarimm canim arkadasim sizi kucakliyacagim gunu iple cekiyorum canimsin seni ve o tontis kizini kocaman kabacannn opuyorummm

guzel cerenimmm tontisss kizimm iyiki dogdunnn annene babana kendine herdaim mutluluk sans bereket getir. adin gibi guzel mutlu saglikli saglikli uzunnn yillarin olsunnn :)

sevgilerimmlee...

yagmur teyzosunnn :))

muuuyyytttluuu yiiiyyyllaarrr cccceeee eennn :))) mmuuuccx :b

imza.

nehos cimcimesi :)))

Ynt: cece29 ceydaninn tontismi tontisss tatlimi tatli cereninn dogum gunu :))) benimm kuzummm iyiki dogdunnn tontiskommm

07/27/2012 06:56:00

Sevgili Ceren

Yeni yaşın kutlu olsun kuzucuğum.Mevlam şansını bol etsin,tüm güzellikler seninle olsun . Tüm sevdiklerinin yanında nice nice seneler dilerim.

Sevgilerimizle...

Çiğdem&Bartu

Ynt: cece29 ceydaninn tontismi tontisss tatlimi tatli cereninn dogum gunu :))) benimm kuzummm iyiki dogdunnn tontiskommm

07/27/2012 07:00:00

iyi ki doğdun cereeeeen mutlu yılların olsunnnnn

07/27/2012 07:04:00

sağlıklı mutlu yıllara ceren kuzusu:)

07/27/2012 07:25:00

Nice mutlu,sağlıklı,az yaramazlikli yıllara Ceren... :)

07/27/2012 08:16:00

Doğum günün kutlu olsun Ceren , nice mutlu yıllara :)

07/27/2012 09:09:00

Nice sağlıklı mutlu yıllara tatlis

07/27/2012 09:23:00

Kizimin aydasiyildasi guzel arkadasi:))) dogumgunun kutlu olsun allahim sana guzel ailenle beraber upuzun yillar versin:)

07/27/2012 09:24:00

canim arkadasim biricik nurticanim YAGMURUM oncelikle tesekkurum ilk kutlamayi bizi unutmyaip ozenle actigin guzel dilekler yazdigin icin sana.. sonra senin kuzun biricik kizcem NEHIRIME.. 

bilirsin benim icin ozel bir yerin anlamin vardir iste boyle olunca da bizim icin yazdiklarini okurken alikoyamadim gozyaslarimi.. cok ozel cok guzel cumleler dilekler bunlar cokcok tesekkur ederim CANIM BENIM..

ardindan bizi yalniz birakmayan arkadaslarim tum iyi dilekleriniz icin tesekkur ederim....\\ HEPINIZ IYIKI VARSINIZ...

hic bir dogum gunumde bu kadar heyecanli degildim bu bizim ilk dogum gunumuz gecen sene kuzumu kucagima alidigim ilk gun ilk an.. iyi ki dogdun annecim iy kii sen benim evladim oldun

cok cok seviyorum seni,,,  dogdugun ilk an ki gibi degil sevgim daha da buyudu daha da cogaldi kat kat artti her saniye her salise..  o zaman diyordum nasil bir sevgi bu Allahim ama daha da cogalcagini budenli buyuycegini b ilmiyordum..

mutlu ol annem her zaman yuzun herdaim kalbin gulsun..
huzurlu ol annem keyifli bir omrun olsun..
saglikli ol annem hastaliklar senden uzak olsun..
sevgi dolu ol annem beni ve aileni hayatinda olan herkesi cok sev.. cunku biz seni cok seviyorum bitanem..

yuzunden gulumsemen hic eksik olmasin annecim seni hepimiz cok seviyoruz..

oyle kalabalik nurti teyzoslarin varki hepsi senin icin guzel dilekler pesinde herbirinin tesekkurlerini ilettim balim...

07/27/2012 09:36:00

Dogumgunun kutlu olaun prenses ;) nice guzel senelere saglikla ins.

07/27/2012 09:54:00

Ceydacım kızının ilk yaşını, senin de anneliğinin ilk yılını kutlarım. Birlikte nice güzel seneleriniz olsun inşallah.

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...