Alışveriş sitelerine baskı!

Ynt: Alışveriş sitelerine baskı!

10/24/2011 13:37:00

hepsiburada tırla temel ihtiyaç malzemeleri gönderiyorlarmış.

10/25/2011 12:22:00

gelmedi maalesef

10/25/2011 14:12:00

LC Waikiki Müşteri İlişkileri Departmanı

Saygı ve sevgilerimizle,

LC Waikiki’nin deprem bölgesindeki bölge müdürü ve mağaza çalışanları Kızılay’a yardım dağıtımında destek olurken, Tema Grubu’nun çalışanları kendi aralarında yardım kampanyası başlatarak yaraların en hızlı şekilde sarılmasının gayreti içerisindedir.

Bunun yanı sıra Bağcılar, Esenyurt ve Esenler belediyelerinin yardım kampanyalarına da gerekli katkı sağlanmıştır.

0-6 ve 8-16 yaş arası çocuklara ve bay/bayan yetişkinlere bot, mont ve kışlık dış giysi olmak üzere gerekli yardımlar yapılmıştır. Yapılan giysi yardımı Kızılay vasıtasıyla Van’a gönderilmiştir.İlk etapta

LC Waikiki ailesi olarak Van’da meydana 7.2 şiddetindeki deprem felaketi için hemen harekete geçtik.

Öncelikle duyarlılığınız için teşekkür ederiz.

Melike BİÇEN,Merhaba Sayın

10/25/2011 14:12:00

LC Waikiki Müşteri İlişkileri Departmanı

Saygı ve sevgilerimizle,

LC Waikiki’nin deprem bölgesindeki bölge müdürü ve mağaza çalışanları Kızılay’a yardım dağıtımında destek olurken, Tema Grubu’nun çalışanları kendi aralarında yardım kampanyası başlatarak yaraların en hızlı şekilde sarılmasının gayreti içerisindedir.

Bunun yanı sıra Bağcılar, Esenyurt ve Esenler belediyelerinin yardım kampanyalarına da gerekli katkı sağlanmıştır.

0-6 ve 8-16 yaş arası çocuklara ve bay/bayan yetişkinlere bot, mont ve kışlık dış giysi olmak üzere gerekli yardımlar yapılmıştır. Yapılan giysi yardımı Kızılay vasıtasıyla Van’a gönderilmiştir.İlk etapta

LC Waikiki ailesi olarak Van’da meydana 7.2 şiddetindeki deprem felaketi için hemen harekete geçtik.

Öncelikle duyarlılığınız için teşekkür ederiz.

Melike BİÇEN,Merhaba Sayın

10/25/2011 14:51:00

ŞİRKETİMİZ TARAFINDAN VAN VALİLİĞİ VASITASIYLA DEPREM BÖLGESİNE TÜP
SEVKİYATI DEVAM ETMEKTEDİR.

SAYGILARIMIZLA,

DEMİRÖREN LPG GRUBU

ÇOK GÜZEL BİR HABER ALDIM NEREYE YAZACAĞIMI BİLEMEDİM

10/25/2011 17:21:00

ayhan çocuk indirim fırsatlarında sürekli indirimlerini duyuruyor. bu siteyede ulaşılabilir sanırım.

10/26/2011 07:50:00

Sayın Bige Hanım,

Hepimizin toplumca duyarlı olması gereken bu dönemde göstermiş olduğu hassasiyet için çok teşekkür ederiz.
Netset Grup işritakleri ve ortakları gerekli maddi yardımı ilgili mercilere ulastirmis olup; şirket prensibi olarak bu tür yardımlar konusunda duyuru ve açıklama yapılmamaktadır.

Her türlü sorunuzda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
İlginiz için teşekkür eder iyi alışverişler dileriz.

Butikbebe Takımı

www.butikbebe.com

10/26/2011 07:54:00

unnado'nun facebook'taki açıklaması :

unnado ailesi olarak, Van’da mağdur durumda olan vatandaşlarımız için 3000 adet ürün gönderimi yapacağız. Bunlar içinde PRIMA bebek bezi, Pampers Islak Havlu, Orkid Kadın Pedi, Bebelac Mama, Wee Biberon gibi malzemeler bulunuyor. Ürünler tedarik aşamasında ve en kısa sürede gönderilecek. Bu acı olayı en az kayıpla atlatmayı umuyoruz

10/26/2011 15:05:00

Mudo da yardım ediyormuş..

31 ekim pazartesi gününe kadar size en yakın mudo mağazasına kışlık giysi ve battaniye yardımlarınızı getirebilirsin demişler..

10/27/2011 10:27:00

facebook ve twitter hesaplarında gördüm, joker yardım gönderiyor.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Güncel Haberleşme ve Bilgilendirme Grubu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...