ne yapacağımı şaşırmış durumdayım akıl verin ne olur :(

<12>
03/05/2012 15:18:00

küçüklüğümden beri babam çok sorunlu biridir alkol alır eve gelir cam kapı bırakmaz bunlar içinde hep bir bahane bulur olur olmadık evlendim kurtuldum diyebilirim size eşimle severek evlendim erken evelenmde en büyük sebep babamdı Allahtan eşim çok iyi bir insan kötüsünlede karşılaşabilirdim gelgelelim sorunlar bitmedi annem ve kardeşlerim çok huzursuzlar gecenin bir yarısı türlü bahanelrle kapı cam kırar yaklaşık bir ay önce birgece annemlerdeydim kzımda yanımda bebğim ne kadar korktu mutfağı parçaladı inanabiliyormusunuz heryer kan içinde kaldı cam parçaları elini kesti dün akşam yine bir bahane bulup benzer şeyler yapmış ne yapacağımı şaşırdım annem korkudan uyuyamıyorum diyor ağlıyor ilk önce seni sonra çocukları öldürecem diyormuş laftan sözden anlamaz gidip konuşsam kaç defa denedim alkol almadığı zamanlar normal çalışmayı pek sevmiyor kendi işi olduğu halde başında durmaz genelde işçiler ilgilenir maddi olarak ben destek çıkıyorum sıkıştım kaldım boğulacağım :(... 

Ynt: ne yapacağımı şaşırmış durumdayım akıl verin ne olur :(

03/05/2012 15:33:00

öz babanız mı bunları yapan?

03/05/2012 15:35:00

evet öz babam canım maalesef :(

03/05/2012 15:44:00

Of :( Bi yol olsa gelip alıp uzaklaştırabilseler aileden :( Korkuyla yaşamak çok çok zor.  Allah sabırlar versin.

03/05/2012 15:50:00

Annenız bır sekılde devletten koruma, sıgınma talep edebılır mı? Belkı mantıksız bırsey dıyorum ama muhakkak can guvenlıgı ıcın onune gecılmesı gereken tehlıkelı bir gidisat soz konusu. Acıl tedbır almalısınız.

03/05/2012 15:53:00

bence yasemina'nın dediği hiç de mantıksız değil..Neler okuyoruz izliyoruz haberlerde. Eğer öyle bir imkanı varsa devletten yardım istemeli, en azından denemeli...Sonradan pişmanlık duymak daha kötü...Allah sabırlar versin inşallah herşey güzel olur sizin ve aileniz için...

03/05/2012 16:06:00

kesinlikle devletten yardım talep etmelisiniz. savcılığa suç duyurusunda bulunabilirsiniz. Allah korusun her şey olur. sabırlar diliyorum, gerçekten çok üzüldüm durumunuza. 

03/05/2012 16:18:00

bunları sarhoşken yapıosa normalde iyiyse biber gazı falan bulundursun annecin yanında bence devletin ne kadar koruduğu ortada,adalet sistemide ortada neler görüyoruz caydırıcı bi cezası yok ama alkol için tedavi veriliyor uymazsa cezası oluyo bildiğim kadarıyla sonuçta annen belli bi yaşa gelmiş artık böyle durumları kaldıramayabilir ona bi şekilde destek olunmalı çok üzücü gerçekten ama baban öyleyse iycene kızıştırıp dönülmez hatalara sürüklememelisiniz

03/05/2012 18:32:00

neden boşanmıyor annen?

03/05/2012 20:26:00

Bence de ayrilmayi dusunmesi gerek, bir de babanizi tedavi olmaya ikna edebilseniz keske...

03/05/2012 20:41:00

ciddi anlamda zor bir durum.Allah önce annenize,sonra da sizlere sabır ve kolaylık versin.inşallah bir çözüm bulunur ve bunları atlatırsınız

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...