ne yapacağımı şaşırmış durumdayım akıl verin ne olur :(

<12>

Ynt: ne yapacağımı şaşırmış durumdayım akıl verin ne olur :(

03/05/2012 21:18:00

lütfen hemen en yakın karakoldan yardım talep edin, siz ya da anneniz. Polis size yardım etmezse, barıştırmaya çalışırsa tekrar haberleşelim.

03/06/2012 06:46:00

kızlar bence bu polis karakol işi mantıklı değil sonuçta hem şikayette bulunacak hemde aynı evde yaşamaya devaöm edilecek onu dahada hırçınlaştırabilir böyle bir durumu hayatta kabullenmez tv de görüyoruz devletin koruduğu kişileri sonları hep ölüm oluyo maalesef güvenmiyorum boşansa diyorsunuz benden hariç 2 kız kardeşim var biri 20 diğeri 15 yaşında okuyorlar annem ev hanımı bu güne kadar hiçbiryerde çalışmamış ayrıca ayrılık gibi bir durumda gözü iyice dönecektir diye düşünüyorum arkadaşımın dediği gibi biber gazı bana çok mantıklı geldi 

03/06/2012 09:50:00

Eğer alkol aldığı zaman normal halinden farklılık gösteriyorsa babanız ciddi bir sorun var bence. Normalde de asabi bir insan o zaman. İçki dizginlediği asabiyetini su yüzüne çıkarıyor demek ki. Gerçekten zor bir durum. Ama acil önlemde alınması gereken bir durum. Bence de anneniz ve kardeşleriniz kendilerine koruyacak tedbirlerini almalılar en kısa zamanda. 

03/06/2012 10:40:00

Aile içi şiddete uğrayan kişiler Ailenin Korunmasına Dair Kanun'a göre önlem alınmasını isteyebilir, yasada sayılan önlemler arasında ortak konutun şiddet gören eşe özgülenmesi, şiddet uygulayan kişinin konuttan ve işyerinden uzaklaştırılması da bulunmaktadır. Şiddete maruz kalan kişi doğrudan aile mahkemesinden bu önlemlerin alınmasını isteyebilmektedir. Belirttiğiniz gibi bu yasaya göre yapılacak başvurular ve icra işlemleri için harç alınmamaktadır.Size  bu konularla ilgilenen bir avukattan yardım almanızı tavsiye ederim.

03/06/2012 11:44:00

bencede devletin ne kadar koruduğu ortada hele boşanma isterse allah korusun son 1 yıldır haberlerde hep bu olaylar cnm benim çok zor durumun helede ucunda annen var hadi kardeşlerinde evlenir kurtulur ama annen hep yanında olucak ozaman nolcak??  ayıkken ii diyosun ozaman konuşarak ikna etmeye çalışsanız hiç denediniz mi?

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...