Nejla (Lopikcim) nın biricik kızı Beste 3 yaşında kocaman bir genç kız oldu

03/06/2013 08:31:00

Bestecim iyi ki doğmuşsun iyi ki annen seni doğurmuş hayatın boyunca hep sağlıklı,mutlu ve başarılı bir insan olursun inşallah. Mutlu senelere...

Ynt: Nejla (Lopikcim) nın biricik kızı Beste 3 yaşında kocaman bir genç kız oldu

03/06/2013 08:33:00

nejla tebrik ederim,beste doğum günün kutlu olsun nice sağlıklı mutlu yıllar dilerim

Ynt: Nejla (Lopikcim) nın biricik kızı Beste 3 yaşında kocaman bir genç kız oldu

03/06/2013 08:36:00

nice yıllar besteciğim sağlıklı ömürler öpüyorum neclam

03/06/2013 08:39:00

Cansucum çok naziksin, öperim:-)) Erkenden başladık, 07 Mart d.günü aslında, olsun prenses kızıma 40 gün 40 gece kutlama yapsak yeridir:-) 

Teşekkürler Funda ve Aynur çok naziksiniz:-)

03/06/2013 08:40:00

Biliyorum Nejla ablacım yarın d.günü bugünden başlayalım dedim anca herkes yazar :)

03/06/2013 09:03:00

dogum gunun kutlu olsun beste:))

03/06/2013 09:09:00

Küçük prenses, duygusal kuzu Beste, doğum günün kutlu olsun :) Nice güzel, mutlu, sağlıklı, şanslı yaşların olsun. İyi ki doğdun, iyi ki annen doğurdu seni :)

Nejlacım, canım dostum tebrik ederim, 3 yaş en tatlı yaş diyorlar, gözün aydın :) Umarım bu yaş anne kız ikinize de, mutluluklar getirir. Bol uykulu, neşeli bir yıl diliyorum. İkinizide çok çok öpüyorum. Ayrıca Cansu Hanıma bu kadar erken davrandığı içinde sitem ediyorum :P

Sevgiler

Ayşe&Deniz

03/06/2013 09:10:00

Aaa Bestecim akıllı,mantıklı ne istediğini bilen kuzum...hayat sana hep iyiy tarafını göstersin,en kötü günlerin bu günler kadar mutlu olsun,hep gül umarım ve böylece anneciğinin yaşama sevinci hep daim olur:)

Nejla çok klişe olacak belki ama doğurmasaydın seni tanımayacaktım ve inan eksik kalırdı birşeyler o zaman...Uzak da olsa yakınımda olabilensin anneliğinin yıldönümü kutlu_mutlu olsun...

İkinizi de öperim,Beste öptürmese de ben öperim kocaman hem de:))

03/06/2013 09:13:00

Daha nice mutlu yaşların olsun Besteee, iyi ki doğdun :))

03/06/2013 09:14:00

Prenses beste, en tatlı minie nice mutlu yıllara, doğum günün kutlu olsun. Sağlık, mutluluk, tatlı uykular, sevgi, bol para, aşk tüm güzellikler hayatın boyunca seninle olsun.:)) İkinizi de kocaman öpüyorum nejla:O)

03/06/2013 09:15:00

Güzel kadının güzel kızı, sağlıklı, huzurlu, mutlu nice yılların olsunnnn, ömrün uzun bahtın açık olsun. iyi ki doğdun... iyi ki böyle bir annenin kızı oldun :) 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...