Nejla (Lopikcim) nın biricik kızı Beste 3 yaşında kocaman bir genç kız oldu

Ynt: Nejla (Lopikcim) nın biricik kızı Beste 3 yaşında kocaman bir genç kız oldu

03/06/2013 09:18:00

İyiki doğdun besteeee... seni birebir görmemiş, annenle birebir tanışmamış olsamda, annen çok değerli sende bi o kadar özelsin...
 Rabbim sağlıkla, huzurla, mutluluğun ve başarının hayatında tavan yapacağı bir ömür nasip etsin.....Senin ve ailenin yüzü daima hep gülsün....
Nice sağlıklı yıllara BESTE'cim.... AYBİKE VE SEVDAAAA...

Ynt: Nejla (Lopikcim) nın biricik kızı Beste 3 yaşında kocaman bir genç kız oldu

03/06/2013 09:21:00

doğum günün kutlu olsun Güzel kız.yeni yasında mutluluk ve sağlık seninle olsun :)

Nejlacım anneliğinin 3. yılı kutlu ve mutlu olsun.kızınla birlikte bol neşeli az hastalıklı ve krizli bir yıl dilerim...

03/06/2013 09:24:00

bestecim minik prenses nice mutlu yılların olsun , bezgin annen neşeli babanla musmutlu upuzunnnn ömrün olsun. öperim hepinizi :)

03/06/2013 09:28:00

Beste cim,doğum günün kutlu olsun,niceleri nasip olsun inşallah,sağlıkla,mutluluk ve başarılarla :)

03/06/2013 09:29:00

Doğum günün kutlu olsun bestecim nice senelere:)

03/06/2013 09:32:00

maşallahlar olsuuunnn:)

03/06/2013 09:33:00

Kuzum iyi ki doğmuşsun. Ailene neşe, bize de anneni getirmişsin. Nice mutlu sağlıklı, güzel günler senin olsun :-)

03/06/2013 09:33:00

Beste'cim nice yaşların olsun hep mutlu ol. herşey istediğin gibi olsun tüm yaşamında
doğum günün kutlu olsun.

nejla'cım anneliğinin yeni yılı kutlu olsun. 1 çocuğun daha olsun ve 8 torunun olsun. hepsini sen bak sen büyüt

sevgiler
dilek&doruk

03/06/2013 09:42:00

Nejlacığım biricik kızının doğumgünü kutlu olsun,hayırlı yaşları olsun.Bestenin yüzünde o kocaman gülümsemesi hiç eksik olmasın.

03/06/2013 09:48:00

Hepinizi çok seviyorum, sanal değilsiniz, gerçek dostlarımsınız..Kızımın büyümesinde hepinizin emeği var,  çözümleriniz, destekleriniz olmasaydı belki de daha bezgin( ASLI!!) daha çaresiz ve daha bunalım olabilirdim:-)))

Çok teşekkür ederiz anne- kız olarak:-))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...