Nejla (Lopikcim) nın biricik kızı Beste 3 yaşında kocaman bir genç kız oldu

Ynt: Nejla (Lopikcim) nın biricik kızı Beste 3 yaşında kocaman bir genç kız oldu

03/07/2013 05:49:00

Nice yıllara cimbomlu Beste :) Yeni yaşında sarının yanına lacivert diliyorum sana :P Annenle babanla sevdiklerinle nice güzel yaşların olsun, 13. yaşını da hep beraber kutlarız inşallah :)) 

Ynt: Nejla (Lopikcim) nın biricik kızı Beste 3 yaşında kocaman bir genç kız oldu

03/07/2013 06:26:00

Bestecim,

Annesinden aldığı zekasını sevdiğim ,doğum günün kutlu olsun prenses ! Şans hep yanında olsun !!!

Ana kraliçem (bu nejla oluo ) koskoca , yorgun argın ama dünyalara bedel 3 sene için seni tebrik ediyorum. İyi ki doğurdun be kadınım !

03/07/2013 06:28:00

:-))) hepinize ayrı ayrı teşekkür ederiz:-)) iyi ki varsınız:-))

Büyük iş başardım di mi Duygu:-)))

03/07/2013 06:29:00

Devlerin aşkı büyük olur zaten nejla =)))

03/07/2013 07:11:00

İyi ki doğdun Beste, nice mutlu yıllar dilerim. Duygu teyzenin dediği gibi şans hep yanında olsun:)

03/07/2013 07:48:00

ii yi kodğun bestecim nice sağlıklı mutlu huzurlu yaşlara :))

nejlacım senide tebrik ederimm.bu güzel kuzuyu 3 yaşa geitrdin dile kolayy.

nice yıllardilerim:)

başak&n.çınar

03/07/2013 08:36:00

Güzel prenses Beste nice senelere ...

03/07/2013 08:59:00

:-))Canan, Başak,Aslıhan öperim, çok naziksiniz

03/07/2013 12:14:00

Nejlacım kaçırmışım :( Nice güzel yaşları olsun kızının. Sağlıklı, mutlu, huzurlu ve başarı dolu olsun her bir yeni yaşı :)) İyi ki doğmuş Bestecik :)

03/07/2013 13:51:00

Pc'den yeni bağlanabildim,ancak yazıyorum.Nice güzel doğum günlerin olsun küçük prenses.Anne ve babanla en güzel yılları kutlayın inşallah :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...