Nejla (Lopikcim) nın biricik kızı Beste 3 yaşında kocaman bir genç kız oldu

Ynt: Nejla (Lopikcim) nın biricik kızı Beste 3 yaşında kocaman bir genç kız oldu

03/07/2013 17:11:00

nice mutlu yıllara:))

Ynt: Nejla (Lopikcim) nın biricik kızı Beste 3 yaşında kocaman bir genç kız oldu

03/07/2013 18:19:00

Henüz bidi bidiydin annenle tanıştığmızda. Ama aklın ozaman da kocamandı:) değiştin ama o kocaman gülümsemen hep aynı kaldı. Umarım hayat sana hep iyilik getirsin. Nerede nasıl ve kiminle mutlu olacaksan öyle olsun. Şans kapıların hep ardına kadar açık, mutluluğun daim olsun..

Nice güzel yaşlara tatlı kuzu

03/07/2013 18:48:00

Nejla'nın güzel kızı Beste'nin doğum günü kutlu olsun. Nice mutlu yaşlara...

03/07/2013 19:46:00

Besteeeeee nice mutlu senelerin olsun,sağlıklı huzurlu musmutlu upuzunnnnnnn bir ömür diiyorum...

03/07/2013 19:49:00

Çok teşekkür ediyor Beste teyzelerine:-)

03/08/2013 01:49:00

Bestecigim,

Nasilsin iyi misin?

Dogum gunun nasil gecti?

Burda teyzelerin olarak biz kutluoruz ama annen gelip sana bunlari okudu mu? Dogum gununde sana ne almis?

Bunlarin hepsini bize haber et.

Seni opuyoruz.

Dogum gunun kutlu olsun.

Fatto&Lolo

03/08/2013 18:33:00

Alemsin fato:-))) Bir sürü hediye aldık ama henüz vermedik çünkü asıl doğumgünü partisini c.tesi günü evde yapacağız..Ayrıca bunları da okudum evet( en azından bilgisayarıma musallat olduğunda bak nurtideki teyzelerin sana bunları yazmış diye uzaklaştırmak için:-)  )

teşekkür ederim:-))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...