almayi dusunduklerimizi yazalim, digerleri kritik etsin

05/31/2011 12:50:00

biz bu sistemi bir ara baska grupta yapiyorduk. mesela tchibo'nun yeni katalogu cikti. arkadaslar su sayfadaki sunu, sunu almayi dusunuyorum diye yaziyorduk. biri (bu kisi cogunlukla ben oluyordum) fiyatina gore pahali, kumasi gorundugu gibi olmayabilir, bunu nerede giyeceksin..... gibi kritikler yaparak gercekten guzel ve luzumlu olani almaya yonlendiriyordu.

tekstilden anlamam ve son iki senedir ciddi anlamda tutumlu olmaya baslamam sebebi ile bu konuda kocunuz olabilirim :)). 
yazin bu basligin altina kritik edelim.

Ynt: almayi dusunduklerimizi yazalim, digerleri kritik etsin

05/31/2011 12:54:00

giyecek onlarca güzel eteğim varken ve piyasadaki hiçbir pantalon bana gerçekten çok yakışmazken, mağazalara gidip pantalon aramayayım degil mi? Aldığım kaprim bana yeter...

05/31/2011 12:56:00

Numaralı gözlüğümü çok kullanmıyorum ama numarası yükselmiş..çerçevesi de çok eskidi..yenisini almamam gerek di mı?

05/31/2011 12:58:00

Bı de yulanin bodyleri tam oluyor ama terliyor artık..ona don &atlet almalı miyim?

05/31/2011 12:59:00

Reyhan, çerçeveli gözlüğünü çok kullanmıyorsan ancak eskidi ise, çok pahalı olmayan bir çerçeve alabilirsin. ancak bu pahalı olayan çerçeve ile ilgili Neşenin bir anısı var, o ne der bilemiyorum, degil mi Nese?

05/31/2011 13:04:00

Reyhan,çerçeveyi ikinci elde listele:)

Don atlet bugün almasan bir hafta sonra alacaksın...

05/31/2011 13:04:00

Ben de tr'ye gelip yerleşme aşamasını hallettikten sonra bu başlığa gelicem, adım çıkacak dokuza, sonra ne yapsam inmeyecek 8'e...

05/31/2011 13:09:00

don atlet olaynı bende düşünüyorum reyhan ya alsakmı acaba

05/31/2011 13:11:00

reyhan gozlukle ilgili: ben de seninle ayni durumdaydim. lens kullaniyorum diye eski cerceveli  gozlugume dokunmuyordum cekmecede duruyordu oyle. fakat birgun tam japonya'ya is seyahati yapacagim gun goz enfeksiyonu kaptim. ablamin esi (goz doktoru) hemen kensleri at. en az bir hafta da lens takma dedi. ben kaldim benim emektar gozluklere. ama nasil dandik. cok karizmatik olmam gereken bir is gezisini o dandik gozluklerle yapmistim :)) sonrasinda duzgun kemik bir serceve aldim. 4 senedir hala kullaniyorum ama.  alacaksan modasi gecmeyecek bir model al derim, mesela kemik her daim guzeldir.

ama ikinci cerceveyi alirsan kizarim.

05/31/2011 13:13:00

sosito bariyeri ne kadar sure daha kullanacak, deger mi?

illa icine sinmiyorsa mavi olani elden cikartmadan alma derim. 

05/31/2011 13:13:00

Tamam ;)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Alışveriş Yapmadan Yaşamak Mümkün

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...