almayi dusunduklerimizi yazalim, digerleri kritik etsin

Ynt: almayi dusunduklerimizi yazalim, digerleri kritik etsin

05/31/2011 13:15:00

Sosito bence de alma. Hem kime göre uyumsuz? Belki muzmuz mavi bariyerini seviyor, bir süre sonra bariyersiz yatacak zaten.

05/31/2011 13:16:00

neşe bana kız o zaman :(

ben 5 yaşımdan beri gözlük takıyorum ve burnum bile gözlüğe göre gelişti :) bu sebepten dolayı gözlük benim için bir aksesuara dönüşmüş durumda. Mevcut 2 tane var ve camları değiştiğinde her ikisini de değiştirip dönüşümlü kullanıyorum!

Ama tesellim şu ki: 3 tane de olabilirdi :P

05/31/2011 13:20:00

Burçak, sürekli numaralı gözlük kullanan çocuklu anne için 2 gözlük çok değil. "Kırılmaz" camlı gözlüklerimi Loran 3 defa falan kırdı, yedeği olmasaydı araba vs kullanamazdım. Ki evin içinde Loran uyanıkken gözlük takmıyorum bile. Aksesuardan ziyade ikincisi ihtiyaç benim için.

05/31/2011 13:22:00

Lens için www.lensmarket.com var..piyasaya göre çok ucuz

05/31/2011 13:27:00

burcu, benim esim de ayni rahatsiliktan muzdarip, baska hic bi sey almaz, hic para harcamaz, tutumlu felan degildir de, öyle marka giyeyim vs. takintisi yoktur kesinlikle, ama dvd bagimlisi :) benim korkumdan cok alamiyor, evde yer de yok zaten ama bi tutan olmasa her gün alabilir :)

bi de izler onlari, mesela her yil muhakkak bi godfather serisini hatmeder felan :)

bi de adamcagizin tv'si bile yok, cocuklar yattiktan sonra pc'den izlemesine izin var sadece :-p

05/31/2011 13:45:00

Gecen ay, artık ıhmalden mı, cımrılıkten mı, yoksa baska bır sebepten mı bılemıyorum, Lara'ya hala 1 yas kıyafetlerını gıydırdıgımı farkettım, birkac parca yanı..

Kullanıslı olamayan tek sey almıyorum.
Ornegın bugun dogumgunu ve ona yıne bırsey almadım. Kızcagızım ne gıyecek aksam.. param var ama zamanım yok. ve ınternet uzerınden alısverıs yapmaktan hoslanmıyorum. Dokunmam, dokunarak ıkna olmam sart.

05/31/2011 13:51:00

Burcak sana kizmam, soyle ki : eger surekli gozluk kullaniyorsan birkac tane olabilir kanisindayim. dusunsene gun boyu uzerinde tasidigin bir sey. benim de senin gibi bir arkadasim var 3 tane farkli renkte, modelde gozlugu var. kiyafetine gore, tarzina gore takiyor. 3 tane aldigini duyunca ne yaptin sen demistim. o da dusunsene kac cesit ayakkabimiz var ben gozlugu surekli takiyorum. o yuzden farkli aldim demisti. cok mantikli gelmisti. 

ama reyhan'la ben oncelikli lensi takiyoruz. gozluk ikinci planda. o sebeple bize ikinci gozluk fazla. anlatabildim mi? :)

05/31/2011 13:53:00

Lensi zeiss marka kullaniyorum ben. day care olanindan. hamilelik ve dogum zamanlarinda bende de goz kurulugu oldu. ablamin esi goz doktoru. o bunu onerdi. en hassas olanlar bunlar.

05/31/2011 13:57:00

Burcu

vallahi dvd konusunu bilemedim simdi. eger bunun disinda harcamalarina dikkat ediyorsan ve dvd arisivi olusturmak gibi bir zevkin varsa olabilir tabi. ama mesela haftada 1 tane/ ayda 50 tl..... gibi limitler koyman gerekebilir. 
mesela ben kitaba verilen paraya acimam, buyuk kutuphanesi olan insanlara cok imrenirim, saygi duyarim. dvd arsivi de senin icin kutuphane gibi birsey se neden olmasin.

05/31/2011 19:59:00

Pastel, çevremde buharlı pişirici alıp birkaç kez kullanıp mutfağın ücra köşesine koyan birçok kişi tanıyorum. Bir arkadaşım "oley bundan sonra çin usulü pilav yapabileceğim" diye havalara uçmuştu ilk çıkınca ama onun akıbeti de farklı olmadı. Eğer aldığın aletleri kullanmada istikrarlıysan iyi bir yatırım olabilir ama değilsen bence bir kez daha düşün. Altında suyu kaynayan tencere için basit buharda pişirme kevgiri işini görmez mi? 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Alışveriş Yapmadan Yaşamak Mümkün

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...