almayi dusunduklerimizi yazalim, digerleri kritik etsin

Ynt: almayi dusunduklerimizi yazalim, digerleri kritik etsin

06/01/2011 12:21:00

Elifimmm,

Kanımca ev oncelıklı olmalı.

belkı arabayı 2. el alabılırsınız, daha az para cıkmıs olur sızden.
ama en temızı o trafıge mumkun oldugunca az gırmek. Kabatas-1.Levent arası 35 dk.da geldım sabah ve nefret ettım bu sehırden.

06/01/2011 12:23:00

Pastel, buharda pişirmek için benim tencere içine konan bir aparatım var, kenarları oynadığından her türlü tencereye oluyor, delikli, tansaş'dan almıştım. Burada da resmi var ucuz ve pratik tavsiye ederim: http://www.klasiktatlar.com/buharda-pisirme-sepeti-3580.html

06/01/2011 12:26:00

Güneş ben de düşünüyordum almayı ama öncelikle evdeki geçen sene kullandığımızı denedim, oldu, bir tane de yetiyor, zaten hemen kuruyuveriyor. Bence önce evdekileri dene, küçülmüşlerse alırsın, tek alt almak bana en mantıklısı gibi geliyor, mayo giydirmeyi düşünmüyorum, çok sağlıklı değil.

06/06/2011 14:17:00

Ev her zaman onceliklidir gozumde. Kiradan kurtulup ev sahibi olunca her halukarda alirsiniz. Ayrica arabanin masrafi sadece satin almakla bitmiyor. benzini, servisi... Surekli bir masraf demek

06/06/2011 14:22:00

ev alınız. kesinlikle.. biz izmirden bursaya taşınmadan arabalardan birini satmıştık, sonra da evi sattık. bana araba lazım ama evi almadan arabayı almamaya karar verdik. kesinlikle masraf ve ev alma olayını en az 5 sene geciktirir eğer kredi ile alacaksanız..

06/08/2011 12:13:00

Ozqe, sen iki bebeyi birarada yıkamayı planlıyorsan 2. linkteki daha uygun olur gibi, bir taşla iki kuş :)))Biri ring'in içine oturur diğeri karşısına matın üzerine.

Plaj hazırlıkları başladı yine dimi, ben de Efe'ye mayo alıcam ama daha bir fikrim yok.Nerden nasıl almalı bilmiyorum.

06/08/2011 12:23:00

BENDE ÇOCUKLARA ALT ÜST DAHA doğrusu erkek bebeğime üst güneş geçirmeyen kısakollu birde altta şortu olan deniz için bişey almak istiyorum ama

kullanışlımı gerek varmı
yoksa şort almak yeterlimidir

06/08/2011 12:29:00

Meyra sıkılır ama, onun içinde durduramazsın onu, yürümeye başlayınca böyle aparatlardan hoşlanmamıştı Efe.Gerçi Efe çıkıntı bir örnek, hiçbiryerde 5 sn den fazla durmazdı.Meyra sakin bir çocuksa olabilir, yanları açık olduğundan sığabilir diye düşünüyorum.Halka şeklinde olanın dezavantajı biraz bacaklar uzayınca sığamama sorunsalı.

Mayo konusunda teferruatlı şeyler almaya niyetim yok, çünkü geçen yaz huggies bez mayoyu bile zor giydirebilmiştim, genellikle çıplak yüzdü.UV filtreli t-shirt gibi olan mayoları o yüzden kendi adıma tercih edemiyorum.

06/09/2011 15:39:00

ben çok heves ettim kızıma aldım, yarın tatile gidiyoruz, bir hafta sonra tecrübelerimi aktarırım. Bakalım bizim kuzu napıcak denizde, simidi taktıracak mı, rahat edecek mi? ben de gerçekten merak ediyorum:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Alışveriş Yapmadan Yaşamak Mümkün

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...