almayi dusunduklerimizi yazalim, digerleri kritik etsin

Ynt: almayi dusunduklerimizi yazalim, digerleri kritik etsin

06/09/2011 21:07:00

Süt köpürtücüsü sipariş etmek üzereyim.... kullanıpda memnun kalan var mı?marka tavsiyesi lütfen...............

06/09/2011 22:03:00

Nur süt köpürtücüsü ne ya ilk kez duydum:) ne işe yarayacak?

06/09/2011 22:08:00

koca uyku sersemi kredi kartını alamadım kaldı yarına:) kahve yaparken sütü köpürtmeye yarıyor.ben deilde koca istedi dükkana alacak bende eve alam dedim...

06/09/2011 22:10:00

dükkan derken cafe falan mı işletiyorsunuz ?

06/09/2011 22:13:00

Yok canım ama ne güzel olurdu:)eşim gözlükçü benim ,dükkanda kendilerine kahve yapmak veya bazen müşterilere kahve ikram etmek için..boğaza düşkünüzde :)

06/09/2011 22:37:00

Evimde şu büyükannelerin duduklulerinden var. Pisirirken buhar kaçırıyor, açarken korkutuyor beni. Tek elle açılabiliyor güya.. Ama duduklude pisirip tasarruf yaptığımı SANIYORUM. Aynısının yenisinden mi almalıyım, fissler veya tefal gibi bir marka mi olmalı, ya da kasinma da elindekiyle idare et mi dersiniz?

06/09/2011 22:47:00

Betül aynı gitgelleri bende yaşıyorum sağlam bir indirime denk gelinceye kadar sık dişini yada düdüklünü:))

06/09/2011 23:04:00

O buyuk indirimi beklemekten yoruldum ben, nedense de bı duduklulerde olmuyor o büyük indirim. Ya da oluyor da fiyatlar o kadar ucukki dikkatimizi mi çekmiyor ne? Aklımızda olsun birbirimize haber verelim o büyük indirim olunca :)

06/10/2011 06:38:00

Cem'in düdüklüsünü kullanıyorum, çok kullanışlı ve hesaplı. Ben de Tefal mi, Fissler mi derken 50 liraya görünce alayım deneyeyim dedim, süper çıktı.

06/10/2011 08:09:00

Tesekkurler Perihan, inceleyim bi ;)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Alışveriş Yapmadan Yaşamak Mümkün

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...