almayi dusunduklerimizi yazalim, digerleri kritik etsin

Ynt: almayi dusunduklerimizi yazalim, digerleri kritik etsin

06/10/2011 15:00:00

sebamed güneş kremı lazımsa alnmalı,ben aldım geçen ay,parabensız ve fıyatıda uygun.

06/10/2011 15:02:00

buharlı pişirici düşünen anneler; eğer hafıf yağsız beslenmey nıyetlıysenız kesın alın,senelerdır kullanıyorum.her türlü sebzeyı harıka pişiriyor.yazın yoğurtlama yapıyoruz süreklı.tavsıye ederım..

di 6Y
06/11/2011 06:43:00

Betul o eski duduklulerden sonra aldigim tefal bana super geldi. Bence lazim.. Hatta fissler daha bile iyi belku bilemiyorum. Tencere onemli mevzuu. Ona verilen fuzuli degil. Ama tefal den almak yerine hepsoburada vb daha uygun gelmisti bize alirken.

06/11/2011 15:17:00

Defne için kampta kullanılmak üzere uyku tulumu alacağım. fiyattan ziyade üşütmemesi, yumuşak olması gibi kriterlerim var. E haliyle yeni mat da lazım :( kaztüyü uyku tulumu mu sentetik uyku tulumu mu, normal mat mı şişme mat mı?? neyse ki yeni çadır masrafına gerek yok..

06/11/2011 20:54:00

Sağol pastel, İzmir'deyim, İzmirliyim. Düdüklü setini biliyorum. O kadar bütçe ayıramayacağım ama . 240 TL'ye 6 lt.sini buldum. Yine de çok mu diye düşünüyorum.

06/11/2011 21:02:00

annemin tenceresi-düdüklüsü 2o yıldan fazladır aynı set ve fissler.. bana da fissler aldı. çok memnunuz..

06/11/2011 21:22:00

düdüklü tencere almayı düşünenler var sanırım şu ürünü http://www.esse.com.tr/ProductDetails.aspx?ProductID=17731 anneme anneler  günü hediyesi almıştım çok memnunmuş fiyatı da uygun şu an

06/11/2011 21:33:00

aaa Raşide çok iyi fiyat valla tebrik ederim seni!!!

06/11/2011 21:52:00

evet fiyat iyi esse ürünlerinden de çok memnunum ben 

bu arada sitede 139 u çizip 139 yazmışlar ama mağazada 280 di normal fiyatı :))

06/13/2011 11:57:00

Oğluma güneş gözlüğü almayı düşünüyorum!!!

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Alışveriş Yapmadan Yaşamak Mümkün

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...