almayi dusunduklerimizi yazalim, digerleri kritik etsin

Ynt: almayi dusunduklerimizi yazalim, digerleri kritik etsin

06/13/2011 12:16:00

Bizim var ama takmıyor:(( elinde sekiz yapıyor ve her zamanki gibi taşıyan benim:))

06/13/2011 16:28:00

Egenur bu sıra benim güneş gözlüğüne taktı alıp takmak istiyor,benim gözlüğüm yok diyor,hem takmanın sağlıklı olduğunu düşünüyorum,boşuna almış olabilir miyim!!

06/13/2011 19:32:00

Bubus.kesinlikle takması faydalı bu konuda bir şüphem yok....Alınmalıda kaliteli camlara sahip cool bir gözlük hani bıcıra yakışmaz:))

06/13/2011 23:32:00

http://www.esse.com.tr/kitchenaid_artisan_mutfak_makin
esi/ProductDetails.aspx?ProductID=21413

pasta yapmak en buyuk zevklerımden bırı ve bu makıneyı almakda en buyuk hayalım esımı kandırmak uzereyım ama bu grubu gorunce sızınde yorumlarınızı merak ettım 

06/13/2011 23:32:00

http://www.esse.com.tr/kitchenaid_artisan_mutfak_makin
esi/ProductDetails.aspx?ProductID=21413

pasta yapmak en buyuk zevklerımden bırı ve bu makıneyı almakda en buyuk hayalım esımı kandırmak uzereyım ama bu grubu gorunce sızınde yorumlarınızı merak ettım 

06/14/2011 08:05:00

ozqe aldin mi bilmiyorum ama ikinci fotodaki banyo oturaginin tarzinda bizde var. mothercare in. cok kullanisli. 7 ayliktan beri kullaniyoruz. uzun sure de kullanmaya devam edecegiz gibi gozukuyor. bir de onlarin iki tarafi da oturakli olani var mothercare de

06/14/2011 08:07:00

Özge, Demir 3.ayının başından 6.ayının başına kadar oyun halısında çok güzel oyalandı. Tepesinde sallantıları olan bir oyun halısı al almışken veya www.aloynaver.com'dan iste, %50 indirim kuponum var bir tane fazla, onu vereyim sana, denemiş olursun.

06/14/2011 08:15:00

egenur sut kopurtucuyu pazardan 5 t.ye aldim. arkadasimda tchibonunki var 30 tl.lik. ikisi de ayni isi yapiyor. uygun fiyatli olanindan alabilirsiniz.

06/14/2011 08:17:00

ozqe diger bebek arabaniz da zaten buyuk birsey, bu da tek elle katlanir diyorlar ama bana agir ve hantal gibi geldi. meyra icin baston tercih edin derim.

06/14/2011 08:18:00

Özge, ben geçende sıkıştım ve yıkadım Demir'i tek başıma, bunu da alma:p Aras oturmaya 2 ay sonra başlayacak, babası yıkasın. Joker'de gördüm Ayşegüldekini 60 liraydı, içimden dediklerimi paylaşmak istemiyorum.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Alışveriş Yapmadan Yaşamak Mümkün

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...