Araba koltuğuna takılan tabla gibi bir şey var mı?

<12>
04/06/2010 08:54:00

Oğlum (geriye dönük) araba koltuğundayken önünde bir tablası olsa çok rahat edecek gibime geliyor, elinde sürekli bir şeyler oluyor, bazen kitap, bazen oyuncak... Bildiğiniz bir ürün var mı? Tabi bir de sizce böyle bir ürün güvenlik açısından sakıncalı mıdır ?

Ynt: Araba koltuğuna takılan tabla gibi bir şey var mı?

04/08/2010 10:48:00

yumuşak malzemeden yapılmış bazı ürünler görmüştüm internette. ayrıca volvo'nun aksesuar katoloğunda da vardı ama hiç elime alıp incelemedim açıkçası. Bir ara bende almayı düşünmüştüm ama araştıracak zamanım olmamıştı. alırsanız bizede bilgi verirseniz sevinirim

04/08/2010 13:07:00

henuz bir gelişme yok ama tabiki alırsam haber veririm, siz de bana bu koltuğu almamda fikirlerinizle çok yardımcı olmuştunuz :)

04/08/2010 13:23:00

elif_kurtoğlu dün Optimum Outlet'deki MediaMarkt'ta gördüm istediğini. Hatta dikkatimi çekmişti özellikle inceledim.

04/08/2010 13:30:00

Var var, fisher price'ındı sanırım, diz tepsileri varya hani içi köpüklü, kum gibi, öyle birşey. :) Bulursam link veririm.

04/08/2010 13:37:00

elif diyebilirsiniz :) çok teşekkürler, ilk fırsatta bakıp değerlendircem.

04/08/2010 13:40:00

irmakyagmur, sanırım Yağız dizine bir şey koymama müsade etmez, aslında ona dokunmayacak bir şey bulsam daha iyi olacak, ama bunu da not ettim, çok teşekkürler.

04/08/2010 13:41:00

Hmmm onu hiç düşünmemiştim. :) Mağazada görüp incelemk en iyisi bu açıdan sanırım... Rica ederim.

04/13/2010 08:32:00

Media Markt'ta bulamadım hatta böyle bir şeyin varlığından haberdar değiller:)tabi Ankara'da baktım ben, bakalım buluruz heralde bir yerde. Böyle bir şey bize kesin lazım ama.

04/13/2010 09:05:00

Elif sonradan düşündüm de oto koltuğuna böyle birşey takmak güvenlik açısından uygun mu acaba?
Kafama takıldı, uygun olmayabilir.

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Geriye Dönük Araba Koltuğu Sevenler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...