Berranur umun mavişimin doğum günü:)

05/19/2012 11:49:00

boncuğum tatlı meleğim bu gün tam bir yaşını doldurdun nasılda geçti koskoca bir yıl sanki dün gibi senin dünyaya gelişin..her günümüzün ayrı bir anlamı var.hastalanmaların ,diş çıkarmaların -düşmelerin,emeklemen,o pıtır pıtır yürüyüşlerin daha sayamadığım bir o kadar yaramazlıkların derken geçiverdi günler..rabbim her anımızı sağlıkla doya doya yaşatsın bize bebeğim..allahım bana ikinci kez bu güzelliği,fırsatı verdiği için binlerce kez şükürler olsun:) rabbim,e:)                                                                                                                                                                                          

Ynt: Berranur umun mavişimin doğum günü:)

05/19/2012 12:10:00

iyiki doğdun miniğim nice senelere;)

05/19/2012 13:18:00

hayırlı yaşlar dilerim.......

05/19/2012 13:23:00

sizlerle güzel yaşları olsun:) nice yılları beraber geçirmeniz temennisiyle.. 

05/19/2012 13:33:00

kutlarım nice yıllara :)

05/19/2012 13:58:00

hepinize tek tek teşekkür ederim canım annelerim iyi kötü herşeyimizi paylaşıyoruz çok seviyorum sizleri:)

05/23/2012 08:03:00

Nice guzel yillar dilerim:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...