ikicocukannesi Bilge'cim doğum günün kutlu olsun!!

<12345>
02/13/2012 09:09:00

yüzü güzel yüreği güzel abla ve kardeşin biricik annesi İçam
doğum günün kutlu olsun... nice güzel,mutlu seneler dilerim;
sağlıkla ve sevdiklerinle birlikte inşallah
herşey gönlünce olsun
sevgiler,

Ynt: ikicocukannesi Bilge'cim doğum günün kutlu olsun!!

02/13/2012 09:10:00

Nice güzel senelere İÇA cım

02/13/2012 09:14:00

Behıce, sen bugun bunu yazmasaydın ben hıc bılemeyecektım.

Gonlu genıs, kendı latıf ınsan. Temız kalplı, sevecen, guzel ınsan. Gozumde yerın hep farklı. En basta cok muntazam bır ınsansın sen. Hayatına etkı ettıgın, hayatını sekıllendırdıgın herkesın de bu durusundan nasıbını alacagına ınanıyorum. Ne mutlu kı ıkı dunya tatlısı evladın var, ne mutlu kı senın gıbı bılınclı, akıllı ve derın bır annelerı var.

Senınle Bach'ın Brandenburg koncertolarına, Dali'nın Metamorphosis of Narcissus'una dayalı sohbetler yaptık. Somutun otesınde soyutu, tum hayat yukumuze ve zamansızlıgımıza ragmen gorebıldık. Hatta yol arkadası olduk. Ozenle secılmıs kelımelerınle, tavız vermeyen ama o kadar da sakın durusunla benı cok etkıledın.

Iyı kı arkadasımsın, ve her turlu guzellıgı hakkedıyorsun. Iyı kı dogdun dunyamıza.

02/13/2012 09:19:00

nice güzel,saglıklı,mutlu ve sevdiklerinle dopdolu uzun yıllar iça :)) doğumgünün kutlu olsun..

02/13/2012 09:24:00

doğum günün kutlu olsun bilgecim evlatlarınla ve eşinle bir ömür mutluluklar dilerim

ps.kızımla aynı gün doğmuşsunuz ne güzel :)

02/13/2012 09:25:00

bismillah,
billahi cok sasırdım,,

cok ama cok da mutlu oldum:)

bu vesile ile oncelikle o kendini cok iyi biliyor dedigim cigdem'cigime; sonralıkla konuyu acan behice'ye, guzel sozlerinden ve daha da hasılı icten arkadaslıgından yasemin'cigime, sevgili pınar'a ve colito'ya cok cok tesekkur ederim.

iyi ki dogmus ve sizlerle arkadas olmusum...

02/13/2012 09:25:00

ve fturkmencim:) defnemin yasını da kutluyorum:) tesekkurler:)

02/13/2012 09:26:00

Bilge'cim doğum günün kutlu olsun canım yavrularınla sağlıklı mutlu huzurlu olun...

02/13/2012 09:27:00

Bilge'cim, doğum gübün kutlu olsun nice sağlıklı uzun mutlu ailenle birlikte yılların olsun canım, bizi de bırakma tabi:)))

02/13/2012 09:27:00

doğum günün kutlu olsun bilgecim nce yllara ))

02/13/2012 09:31:00

Doğum günün kutlu olsun Bilge, iki çocuğunla, sevdiklerinle nice güzel, mutlu, sağlıklı yaşlar dilerim.

<12345>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...