Kitap arıyorum

04/19/2012 12:38:00

Kızım için kavramlar, renkler, hayvanlar, şekiller, taşıtlar, sayılar gibi kitaplara ihtiyacım var elinde olan var mı acaba?

Ynt: Kitap arıyorum

05/26/2012 21:31:00

Yurt disina tasiniyoruz, dolayisiyla esyalari elden cikaracagim. Hala kitap ariyorsaniz kitaplarin fotograflarini cekip listeleyebilirim

05/28/2012 07:14:00

memnun olurum

05/28/2012 20:14:00

Pazaryerine kitaplar basligiyla koydum. Asagiya da lsitesini koyuyorum.

Baby einstein hayvanlar.  Piyasa fiyati 8,5-6,5.                       3 lira

Cirkin ordek cicek yayinlari 5 liraya almistim                                 2,5 lira

My first animal signs + my first sign + meal time.  Amazondan yurtdisindan 40lira civarinda bir ucretle almistim. Bebeklere isaret dili ogretmek icin.  Benim oglum bu kitaplardan hayvanlari vs. Ogrendi. Bana cizimleri cok hos gelmemisti ama oglum cok sevdi.

Yurtdisina gitmesem satmam cunku oglum uzulecek ama mecburen elden cikariyorum.

20 lira

Edu kids zit kavramlar kartlari 

Ben 22 liraya almistim, sonra galt markanin zit kavramlar kartlari hediye gelince onu kullandik. Sifir kutusunda duruyor. 15 lira

Dogan egmont kucuk kitaplar

9lu seti 21 liraya almistim. 5 tanesini cilkini cikarana kadar oynadi, kucuk oldugu icin hep cantada tasidim cok isime yaradi. Ama listedeki 4 tanesi hemen hemen hic kullanilmadi, hepsini birden degil 2ser 2ser cikariyordum ortaya.  Digerleriyle sozcuk donemini tamamladik bunlar temiz kaldi.  4 tanesi 5 lira

Sirin tavsan

Sirin ayi

Sirin ordek

Tanesini 5,5 liraya almistim. Tanesi 3 lira

Eger toptan alim yapmayacaksaniz ufak tek seyler oldugu icin kargoda yuzu astarindan pahaliya gelir.

05/29/2012 20:53:00

Bikac arkadas kitaplarin hepsini almak istiyor ama ik size yazdigim icin sizden cevap gelmeden bisey soylemedim. Almayi dusundugunuz var mi?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İkinci El

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...