1 Temmuz Kardeş Türküler & Arto Tunçboyacıyan Konseri

06/09/2011 07:20:00

Arkadaşlar, Kardeş Türküler'in geleneksel yaz konseri bu sene 1 Temmuz Cuma akşamı Turkcell Kuruçeşme Arena'da...

Bu konsere organize olurp birlikte gitmeye, konserde bağıra çaıra şarkılara eşlik etmeye ne dersiniz?
Bilet fiyatları şöyle:  

1. Kategori: 56 TL
2. Kategori: 45 TL
3. Kategori: 33.50 TL
4. Kategori: 28 TL (sahne önü ve ayakta)

Bence 33 TL'lik olan bizi paklar..

Konsere gelmek isteyenler el kaldırsın.. :-)

--------------------
Kardeş Türküler Albüm Tanıtım Konseri ile 1 Temmuz Cuma Günü Kardeş Türküler yeni albümü “Çocuk (H)aklı”nı dinleyicileriyle buluşturuyor. Otantik türkülerin yanı sıra çok sayıda yeni beste çalışmasının da yer aldığı albümün konseri 1 Temmuz’da Turkcell Kuruçeşme Arena’da gerçekleşecek. Çocuk aklının saflığı, masumiyeti ve cesaretiyle yapılan şarkılarla bu coğrafyanın farklı dillerini, farklı kültürlerini buluşturacak olan konserde acıların değil, çocukların özgürce büyüdüğü barış dolu bir hayata sesler yükselecek.1 Temmuz Cuma akşamı Turkcell Kuruçeşme Arena'da, Kardeş Türküler ve Arto Tunçboyacıyan sevenlerini coşkuya, dostluğa ve kardeşliğe davet ediyor.
http://web03.biletix.com/etkinlik/MKKRG/TURKIYE/tr
---------------------

Ynt: 1 Temmuz Kardeş Türküler & Arto Tunçboyacıyan Konseri

06/09/2011 07:33:00

Heyooo :))

Senem - Nuri - Neva
Füsun - Özbek - Defne(?)

06/09/2011 07:38:00

amanın senem gelecektim kesin, bir arkadaşın düğünü çıktı aynı güne sinir oldum resmen:(((

06/09/2011 07:51:00

çoçuklarda gelicekmi?:)

06/09/2011 07:53:00

Offf Jülideeeee!! :(( senin orda olman gerekiyordu ama!!

Ayşegül, biz götürmeyi düşünüyoruz bu sene ama bizimki nerdeyse 3 yaşında artık :))

06/09/2011 07:54:00

1 temmuz evlilik yıldönümümüze denk geliyor, özel bir program yapmazsak biz orda olmayı planlıyoruz :)

06/09/2011 08:14:00

ne güzel keşke İstanbul'da olsam diyorum:(

06/10/2011 22:08:00

allaaamm delireceğim, gündüz giremiyorum herbişeyi kaçırıyorum, yüzbingün sonra haberim oluyo :(((

örtmenim beni de yaz :)))

yaw senem, ben rüyayı hayatta getirmem..eğlenecem ben valla...kendim gelecem ona göre :))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...