gerginim....

Ynt: gerginim....

01/11/2012 13:08:00

Özden senden farklı bir durumda değilim şu anda belkide, bir adım ilerde bile gidiyor sayılırım çünkü benim bu durumuma birde kızımın 2 yaş sendromu dahil olunca işin içinden artık çıkamaz oldum. Örgü örmeyi bana da bir yakınım tavsiye etti (bende hiç beceremem) ama tahta şiş bulabilirsen onunla örmeye başla dedi seninde aklında bulunsun.Gerçi bu işi yapan arkadaşlar daha iyi bilirler ama ( bir taraftan da elektrik boşaltmak için sanırım)  Bakılım bende başlıycam artık ne çıkarsa ortaya.

En kısa sürede tüm bu depresif durumlardan kurtulmamız dileği ile sağlıkla kal...

01/11/2012 13:15:00

her dönemin ve özellikle de sendrom dönemlerinin zorluğu hepten yıpratıyor insanı.bok kolaylık ve sabır diliyorum.
örgü örmek rahatlatır inşallah bizi.işimiz zor....çok teşekkürler....sevgilerr

01/11/2012 13:27:00

çok şey yazmak istedim sana Özdencim ama bilemedim nerden başlasam, nasıl bitirsem. öyle benzer durumlar yaşıyoruz ki, akıl sağlığı diliyorum ara ara kendime. benim tek sorunum eski aktifliğim yok.her anlamda bu böyle.spor yapamıyorum, alışverişe çıkamıyorum, çalışmıyorum. hep Naz şuanda. ama biliyorum ki geçecek. 2 sene sonra onu yuvaya verdim mi sanırım esas boşluk ozaman gelecek. sabır sabır sabır...

01/11/2012 14:19:00

sağol özgücüm hissediyorum ben senin asıl söylemek istediklerini.sosyal hayata açız.kendimiz için kendi kendimize birşeyler yapmaya ihtiyacımız var.dediğin gibi bir süre sonra herşey daha güzel olacak inşallah

01/11/2012 14:21:00

evet tatlım. 3 sene sonra kızlarımızla gidicez sinemaya yemeğe yupii:)

01/11/2012 14:22:00

ahhhh ahhhh inşallah :)

01/11/2012 17:30:00

Okudukça kendime çok benzettim gerçekten.helede bugünlerde kızım uykusunu şaşırmıştı bende uykusuzluktan ölüyordum ve 2 haftadır öyle gergindim ki eşim bardağı hızlı koysa sinirlerim tepeme çıkıyordu.Kızıma gerektiği gibi ilgi gösteremiyordum uyumuyordu beni daha da çıldırtıyordu.Eşime diyordum kızını al yoksa istemediğim bir-şey yapacam.çok kötüydüm gerçekten.benimkinin bir sebebi var bir de annem hayatta değil paylaşacak kimsem yok.Çok sıkıntı çektim ama 2-3 gündür iyiyim adet oldum doğumdan sonra ilk belki onunda gerginliği vardı işe başlama arefesindeyim ama patlamaya hazır bomba gibiydim.sen yazdın derdini bize de söyleme fırsatı oldu.hepimize Allah kolaylık versin

01/11/2012 18:55:00

özden yazdıklarını okuyunca kendimi gördüm resmen. yalnız değilsin kesinlikle. benim tek farkım şimdi adaptasyon sürecinde olmam. yeni bi hayata uyum sağlamaya çalışıyorum ben de. annelik çok güzelmiş ama çok yorucu ve sabır gerektiren de bir işmiş. iş hayatı anneliğin yanında solda sıfırmış.  ben geçen hafta psikoloğa gittim bu haftam çok daha rahat ve güzel geçti. kesinlikle tavsiye ederim. hatta benim psikoloğuma gel istersen, beraber gidelim (kahve içmeye gider gibi =) ) hepimiz dönem dönem yaşıycaz heralde böyle şeyler. tükeniyo çünkü insan bi yerden sonra. üzme kendini..

01/11/2012 19:32:00

nec5139 evet bazen sinirler tavan yapıyor bu da yıpratıyor bizi.hele ki uykusuzluk,iştahsızlık,huzursuzluk..bunalr bitiriyor bizi.bana da öyle çok oluyor ki anlattığın örnekler.öyle dokuyoruz ki bazen :( regl olmak iyi gelmiş anlaşılan,sevindim rahatlama.elelrine fikrine sağlık yazdığın için.teşekkürler

01/11/2012 19:35:00

denizcim çok teşekkürler teklifin için.aslında harika olur.dediğim gibi tek sıkıntım öykü yü bırakacak yerimin olması.ama ayarlayınca konuşalım seninle,götür beni de.evet annelik hem harika hem de çok yorucu.bu patlamalar da olmasa bu kadar yıpranmıcaz aslında.sana çok güzel bir annelik yolculuğu dilerim.sakin,huzurlu,iştahlı,uykulu......
   sağol canım çok sağol.....

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...