İstanbul içinde bir İstanbul dışı - Kulindağ

11/15/2010 20:58:00

Polonezköy tarafında bir yer keşfettik bugün. Kahvaltıya gittik. Konaklama imkanı da var. Çocuklarla birlikte şehir gürültüsü, kokusu olmadan, doğa içinde sakin bir gün geçirmek için çok güzel bir yer. Buluşmalar için de değerlendirilebilir. Yemek yenilen yer, düz ayak yerlere göre çocuklara sahip çıkmak daha zor olsa da, iyi bir alternatif. Çadır kurulan kısımda top oynanıp, yayılmaya uygun düzlük çayırı da var.

http://www.kulindag.com/index.htm

Ynt: İstanbul içinde bir İstanbul dışı - Kulindağ

11/16/2010 13:23:00

Evet evet.geçen yaz biz de keşfetmiştik burayı.Kahvaltısı yakındaki köyden alınan peynir,domates vs.ile açık büfe olarak veriliyor.Arazi biraz engebeli ama biz tepeye kadar,ormanın içinden çıktık ve tarlalara ulaştık.Sevdik çok biz de.yazın kalanlar da vardı.Tek olumsuz yanı Yiğit için de bir miktar para aldılar kahvaltı için.Eşim parayı ödediği için sesini çıkartmamış ama hiçbir yerde 2 yaşında çocuktan para alınmaz .Çok sinir olmuştum.

11/19/2010 20:01:00

Polonezkoy de ayrıca içinde minik bir hayvanat bahçesi olan bir yer var. Meydandan sola sapıp dumduz giderseniz yolun bittiği yerde. Guzel bir yer, girişte para alıyorlar, onunla birşeyler içebiliyorsunuz. Aynı zamanda kendin pişir kendin ye lokantası ama yemek yemek gibi bir zorunluluk yok.

11/20/2010 16:27:00

taaa ne zaman sana adresini yollamıştım Damla.  

11/20/2010 16:49:00

Heh heh, evet gmail'imde aradım yollamışsın 2008'de :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...