Nezih'te sömestr etkinlikleri

02/02/2011 13:36:00

Sömestre etkinlikleri ile Nezih’te tatil heyecanı başlıyor!

Nezih mağazalarında, 12 Şubat Cumartesi günü, Akademi Çocuk işbirliğiyle “Çocuklardan Çocuklara” isimli tişört boyama etkinliği gerçekleşecek. Çocukların boyadıkları tişörtler ise ihtiyaç sahibi kardeşlerine gönderilecek. Ayrıca, Nezih mağazalarında tişört boyama yapan çocuklara Akademi Çocuk tarafından özel bir sertifika da verilecek.

28-29-30 Ocak; 5-6 Şubat ve 12-13 Şubat tarihlerinde, Nezih Şaşkınbakkal Mağazası’nda Play Doh oyun hamurları ile atölye çalışmaları ve Play Doh oyun hamurlarında %50’ye varan indirimler minikleri bekliyor olacak.

Nezih’in ilk olarak 31 Ocak’ta gerçekleşecek diğer bir etkinliğinde ise çocuklar, kay kay ve snowboard oyunu olan Tony Hawk Shred ile PS3’te balık tutma oyunu olan Rapala Pro Bass Fishing’i Nezih’in Şaşkınbakkal mağaza vitrininde online oynayabilecekler. Şubat ayı sonuna kadar her hafta sonu devam edecek olan etkinlikte, çocuklar, oyunları hem vitrinde oynayacaklar hem de oyunları deneme fırsatı bulacaklar.

City’s Dans Kursu’ndan %30 indirim çeki kazanacak! Çocuk danslarının da geçerli olacağı kampanya 28 Şubat’a kadar devam edecek. Ayrıca, 5 Şubat’tan itibaren Nezih mağazalarından alışveriş yapan herkes, Bağdat Caddesi

Ynt: Nezih'te sömestr etkinlikleri

02/02/2011 14:05:00

neden olmasın bu cumartesi 05 Şubat şaşkınbakkal'dakine gidebilirim ben sanırım
tşk bilgi için

02/02/2011 14:07:00

Rica ederim , sanırım biz de pazar günü gidebiliriz.

02/02/2011 15:00:00

tüm mağazalarda var mı acep?

02/02/2011 15:08:00

12 Şubat'taki etkinlik tüm mağazalarda olacakmış :)

02/04/2011 08:27:00

Eskişehirdeki Nezih kapandı :((

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...