Ikizler ve Yengec Karisimi

<12>
03/31/2010 15:35:00

Ela normal dogsaydi Yengec olacakti, o yuzden doktor 19 Haziran mi 22 Haziran'da mi alalim diye sorunca ben hadi etkilemis olmayim dedim ve 22 Haziran dedim..ama sanki pek bisey fark etmedi...okudugum kadariyla Ela Yengec'ten cok Ikizler'in ozelliklerini tasiyor...cok hareketli ve cabucak sikiliyor olmasi mesela.. diger Ikizler ve Yengec annelerinin gozlemlerini merak ettim.

Ynt: Ikizler ve Yengec Karisimi

04/02/2010 07:45:00

Bizim ufaklık da yengeç burcu. Eğer 1 gün geç doğsaydı aslan olacaktı ama 24 saat daha tutamadım içimde:) Yengeç burcu evcimendir duygusaldır diyorlar bakalım Zeynep Duru nasıl olacak...

04/27/2010 06:55:00

merhabalar.bende yengeç bebeğiydim ama artık birazcık büyüdüm :) evet evet yengeç sıkılır çabuk.kırılgandır.içlidir.başkalarının yanında hele hiç laf söylenmeye gelmez ya dışa vurur ağlar yada içine atar  takıntılı felan olur.ama neşelidir.oyun kurmayı sever.oyun oynamayı sever.oyalandığı sevdiği oyunu saatlerce oynayabilir.resim yapmaya bayılır.annesiyle konuşmaya bayılır.içten hesaplı görünmesi tamamen ince düşünmesi hassa olmasıyl alakalıdr.hain değildir.gönlü geniştir.arkadaşlarıyl apaylaşmayı çok sever.
işte biraz yengeç bebeği :) artık sen karar ver annesi )

04/27/2010 07:19:00

teşekkürler paylaşım için:)

04/27/2010 10:05:00

:)

08/24/2010 20:12:00

Keremde tam bı ıkızler,dengesız,hareketlı,cabucak sıkılan,zekı, yasadım yanı..:)

08/25/2010 08:56:00

gec olacak biraz ama tesekkurler fene ;)

08/31/2010 13:59:00

Lara ikizler

cin gibi bakar
cenesi cok dusuk
elleri ayakları sureklşi doner
hatırlıyorum da daha ufakken ellerini surekli cevirir dururdu
iki elini de aynı verimlilikte kullanır (tipik ikizler ozelligi)
surekli farklılık arar
haaa birde cok taklitcidir ogrettigin seyi direk kapar
konusunca biz arada duyduklarını biliyorsa hemen tekrar eder

08/31/2010 15:17:00

Tskr Yaseminaaa..belki birsey soylemek icin erken ama Ela da Ikizler olmayi secmis gibi gorunuyor simdilik ;))

12/12/2010 20:30:00

benim kızım da ikizler burcu
çok hareketli, aşırı sıkılgan, ağlarken gülebilen ya da gülerken ağlayabilen bir bebek
burcunun bütün özelliklerini almış sanırım. tek sevmediğim burç ikizlerdi, çok büyük konuştum galiba kızım o burçtan oldu :))

12/13/2010 07:37:00

sagları solları belli olmuyor
hep bir heves merak var ama kalıcılık yok
ben bızımkının ılerıde konsantrasyon sorunu yasayabılecegını dusunuyorum
ama cevikler ote yandan cabuk kapıyorlar ve kaptıklarını unutmuyorlar
en azından ıkızler burcu bır kızın var erkegı beterdır kesınlıkle cok atıp tutan ınsanlar bır donem hayatıma bol bol gırıp cıktılar bır hayır da getırmedıler
kızla eglenırsınız ıste nolucak neselıdır ıkızler

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Bebegi Ikizler/Yengec olan Anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...