Ikizler ve Yengec Karisimi

<12>

Ynt: Ikizler ve Yengec Karisimi

12/13/2010 07:48:00

Lara Ve Duru hareketleriyle de birbirlerine benziyor desene Yasemin:)

Duru da hem sağ hem sol elini aynı verimlilikte kullanıyor. Çok merak ediyorum solak olup olmayacağını:)
Çenesi çok düşük. Hatta dün gece eşim üzerini örtmeye kalmış, ''uykusunda bile konuşuyor bu kız'' dedi:)
Sürekli bir çeviklik, kıvraklık söz konusu. Ve tabi taklitçilik; tvde ya da canlı gördüğü her hareketi, her kelimeyi taklit eder. Geçen gün yabancı bir kanalda ingilizce birşey sayıyordu bir adam. Bizimki hemen başladı ''naan, tuu'' :)

Ayrıca +1 ikizler ve Akreplerden çok çektim. Ancaaaakkkk tek bir Akrep hayatımın anlamı oldu o da eşim:) Aslında kimliğinde 30 aralık yazıyor yani oğlak ama o ısrarla annem beni 26 ekimde doğurmuş, ben Akrebim diyor. Eh hadi o öyle bilsin ama bana göre oğlak o oğlak:)

dip not: Ben boğa burcuyum ve en iyi anlaştığım burç oğlak:))))))))

12/13/2010 08:10:00

Oglakların muhabbetı senınkı kadar koyu oluyor mu Ezgi?
Bana Terazılerle de iyi anlasırsın gıbıme gelıyor
Oglakla hep hasır nesir olamam da ben

Benım favorı burclarım, Yay, Koc, Terazı, Yengec (sadece kadınlarda), Boga.

12/13/2010 11:11:00

Ezgi, ben de Boga'yim, esim de Akrep, Ela da Ikizler'i 1 gunle kaciran ve Yengec ozelligi hic almamis olan gizli bi Ikizler ;))

06/03/2011 18:37:00

hani yengeç burcu evcimen,mülayim,sakindi:))
alyoş tammm tersiii...kandırıldım sanırım:)

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Bebegi Ikizler/Yengec olan Anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...