Annevebebis'in bebis'i iki yasinda :)

Ynt: Annevebebis'in bebis'i iki yasinda :)

08/10/2011 07:16:00

Bir doğumgünü başlığının bu kadar duygu dolu olabileceği aklıma gelmezdi arkadaşlar, gözlerim dolu dolu. Hepinize çok teşekkür ediyorum. iyi dilek ve dualarınızı aynen sizlere ve evlatlarınıza da ediyorum :)

Bu sabah çok enteresan bir şekilde hiç olmadığım kadar sinirli uyandım. Oğlumla da fazla ilgilenemeden evden çıkmak zorunda kaldım. Geçen yıl doğumgününü kutlamamıştık. Daha doğrusu doğduğu gün değil de başka bir gün kutlamıştık. Bilen biliyor doğuma dair anılarım canımı yakar benim! Çünkü zorla,kandırılarak, bebeğin hayatı üzerinden manipülasyon yapılarak sezaryene alındım ben. Doğumdan sonra yalan olduğunu anlamamız uzun sürmedi tabii.. 24 saate yakın sancımı çekmişken, doktorlara her türlü riski üstlendiğimi söylemişken, hatta neredeyse onlara ağlayan gözlerle yalvarmışken... belki de doğurmama çok çok az bir süre kalmışken....

O yüzden içimde kaldı o duyguyu yaşayamamak. Anladım ki sabahki sinirim bundan mütevellit :)

Ama madem ki siz böyle güzel hisler taşıyorusunuz bugüne dair. Ben de bir daha açmamak üzere siliyorum konuya dair üzüntü ve sinirimi :) Vesile olmuş olasınız, sağolun varolun :)

Meltem seninle bu başlıkta karşılaşmak varmış nasibimizde :) Bir an içim bir hoş oldu seni görünce :)

Nazife tabii inşallah. Sen yine çok güzel bir doğum yapacaksın inşallah :))

Sözlerinize en içten hislerimle çok teşekkür ediyorum tekrar.

08/10/2011 07:45:00

nice yaşlara bebiş,nice güzel anlara...

08/10/2011 07:46:00

İyi ki doğdun bebiş.Sağlıklı,mutlu nice güzel yıllara,ailenle sevdiklerinle...

08/10/2011 07:49:00

iyi ki doğdun bebiş,mutlu yılların olsun,sevgiler

08/10/2011 07:51:00

Çok teşekkürler arkadaşlar :)

08/10/2011 07:53:00

iyi ki doğdun bebiş,nice sağlıklı mutlu yaşlaraaa:)

08/10/2011 07:54:00

nice güzel senelere, mutlu huzurlu yıllar diliyorum

08/10/2011 07:55:00

Annevebebis, yüreği güzel, dili tatlı insan! Sen doğurursunda o da tatlı olmaz mı? Olur elbet :) Bebişe uzun, sağlıklı, mutlu mu mutlu yıllar diliyorum! İyi ki doğurmuşsun, iyi ki bizimlesin :)

08/10/2011 07:56:00

bebiş ; güzel, sağlıklı, huzurlu yaşların olsun, anneciğinle yanak yanağa güzel bir ömrün olsun, öperim seni :)

08/10/2011 08:14:00

nice nice güzel yaşlar dilerim bebiş, hep mutlu, sağlıklı, bol şanslı huzur dolu bir yaşamın olsun :))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...