Annevebebis'in bebis'i iki yasinda :)

Ynt: Annevebebis'in bebis'i iki yasinda :)

08/10/2011 10:46:00

sağolun arkadaşlar :) burçak unutma evet, yoksa ablan üzülür :P Emir bebek de hoşgeldi :)

aynen bilmukabele tüm bebe ve annelerine en güzel dualarımla.

08/10/2011 11:00:00

mutlu yıllarr,uzun uzun sağlıklı seneler.

08/10/2011 11:14:00

nice mutlu senelere:)

08/10/2011 11:29:00

Çok teşekkürler arkadaşlar :)

08/10/2011 12:09:00

ordaaa bir anne ve bebis var uzaktaaa, bilmesek deee gormesek deee biz o anne ve bebis'i cok severiizz. bi goreydik iyiydi gene de :) nurturiadaki ilk arkadaslarimdan, sorulara cevaplarindan begenip arkadas oldugum (yaa oyle iste, eskiden sorular-cevaplar vardi, ordan tanirdik birbirimizi, simdikiler bilmezler) annenin bebisi, sen buyudun biliyor musun, annen bunun farkinda mi, artik bebis degilsin :) anneveoglus olun mesela, ne dersin? benim gibi dogalci anne, minik oglunun 2.yasi kutlu olsun, allah iyilerle karsilastirsin, nice nice huzurlu, saglikli, guzel yillari olsun.. amin..

08/10/2011 12:59:00

ayberkay teşekkürler :)

Ülkü :)) evet eskiden tanışıyoruz sorulardan. Hatta benim ilk arkadaşımsın galiba :) Bir ara anasayfaya tıklayınca sadece senin güncellemelerin akardı (daha doğrusu akmazdı) :) Bazen 1 hafta 2 hafta hep aynı güncellemeleri görürdüm. O zaman sorularda daha mı aktiftim(k) ne :)

annevebebisi izin verse anneveoglus yapabilirim ya da anneveoglu da olur da avbim izin vermiyor :) Siz alzaymır olmayın diye tüm çabamız :P  Dur bakalım ben gene ara ara avbimle müzakerelere otururum artık karar ne çıkarsa hayırlısı :))

Çok teşekkür ediyorum güzel dilekler için.

08/10/2011 14:18:00

Çok teşekkürler zeynep :)

08/10/2011 14:36:00

doğum gunun kutlu olsun Bebiş.Nine güzel ,mutlu,ve tabiiiki sağlıklı yıllara..

Annesi seninde anneliğinin 2. yılı kutlu olsun:))

08/10/2011 14:51:00

nice nice seneleereee:)

08/10/2011 18:34:00

Saglikli, mutlu, huzurlu nice yaslari olsun kucuk kuzunun.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...