antepte kahvaltı mekanı..

05/04/2012 08:34:00

hanımlar günaydın, burçpark mı daha iyi yoksa zirvepark mı ya da başka önerisi olan var mı?

Ynt: antepte kahvaltı mekanı..

05/04/2012 09:47:00

biz geçen gün ailecek hazırladık kahvaltımızı 100,yıl parkına gittik bence en güzel kahvaltı yeri evdir inanın bana kendi ellerinizle hazırlayıp balkonuz da hoş sohbet bir kahvaltı

05/04/2012 16:44:00

:)) biz antepe geçici geldik stüdyo bir dairemiz var dolayısyla kahvaltı yapacak balkonumuz da yok, 100. yıl parkına götürebileceğim tabak çanağım da yok:))

05/04/2012 18:32:00

orkide bahçe veya locca da olabilir....sankoparkın içinde big chef de,birde botanik bahçesinin yanında vagon cafe de olabilir,birde uğurlu spa da da kahvaltı güzel,,,,,,akllıma gelenler şimdilik bu kadar,bu arada burçparta serviste sıkıntı var biraz,sevgiler......

05/07/2012 15:29:00

zirve parka biz gittik,açık büfeyi kaldırmışlar.Bizde girmedik.Star life a girdik.Orası çok güzeldi.Ama bence burç park daha iyiydi.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Antep de yaşayan anneler ve bebekleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...