Kanser&Depresyon&Psikolog

02/21/2012 18:23:00

Uzun uzun yazmıştım ama internet kablosu yerinden çıktığı için hepsi uçtu gitti. Özet yaparsam, babam kanser. Durumu iyi değil. Bu beni mahvediyor. Hastalığını öğrendiğimizden beri depresyondayım. İlk defa kendimi bu kadar çaresiz hissediyorum. İkinci bir çocuk istiyoruz ama olmuyor. İkinci bir stres kaynağı daha. Bu arada bir tez yazıp mart ortası teslim etmem gerekiyor. Bu da üçüncü bir stres nedeni. Aslında sorunlarımı biliyorum çözümü de ama olmuyor başaramıyorum. Bu nedenle Ankara'da iyi bir psikolog ya da psikiyatrist önerisine ihtiyacım var. Öneride bulunabilirseniz sevinirim.

Sevgiler.

Ynt: Kanser&Depresyon&Psikolog

02/21/2012 18:30:00

Önce şunu belirteyim, bu kadar stres doğurganlığı olumsuz etkiler, belki o yüzden hamile kalamıyorsunuzdur. Babanız için çok geçmiş olsun, kanser hastalarının yakınları yas tutmaya henüz yakınları yaşarken başlarlar, sizinkisi muhtemelen depresyondan ziyade böyle bir durum. Ankara'da devlet mi özel mi aradığınız psikiyatrist? ona göre belki öneride bulunabilirim..

02/21/2012 18:33:00

Özel olması çalışma saatlerinin esnekliği açısından daha uygun olur.

02/21/2012 18:38:00

http://www.madalyonklinik.com/tr/kadro/prof-dr-cengiz-gulec

bir kitabını okumuştu eşim(o da psikiyatrist), akıllı bir psikiyatriste benziyor..

02/21/2012 18:55:00

teşekkürler, araştırayım...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...