İzmir'de anneli oyun grubu

Ynt: İzmir'de anneli oyun grubu

12/08/2012 20:11:00

Yer ve saati netleştirirseniz bende gelirim kızlar.Büyük bir ihtimal gelirim okuldan  görev falan gelmesse.

12/08/2012 21:08:00

bende cok ısterdım tubacımn dert etme sakın zaten bebek boyle ortamlarda dura dura alısır  en rahatlarsın tabı ara ara sıkıntı yapar ben ctslerı calısıyorum belkı ılerkı zamanlarda gelırım <:))tam benım kızımlık bı ortam  cok ısterdım aranıza katılmayı ama artık resımlerınze bakarım 

12/08/2012 23:34:00

İzmirliyim ama başka şehirde yaşıyorum. İzmire sık geliyorum . geldiğimde katılmak isterim benide haberdar ederseniz etkinliklerden

12/10/2012 13:16:00

Arkadaşlar sevgili sezgienin bahsettiği yeri aradım ve yılbaşına kadar cumartesileri dolu başka bir mekan önerisi olan varsa paylaşsın ve havalar iyice soğumadan bence en yakın zamanda kıpraşmamızı yapalım ne dersiniz?

12/10/2012 14:14:00

Forum -Leman da olmaz mı?

12/10/2012 14:15:00

tam olarak orası neresi can_ay forum bornovada mı

12/10/2012 14:21:00

hiç gitmediğim ama dışarıdan gördüğüm bir yer var. balçova kipanın içinde eskiden partiler yapıyorlardı.çocuklar oyun oynuyor anneler oturup çay kahvelerini içiyorlardı.ama hala duruyor mu?şartlar nasıl emin değilim.

12/10/2012 14:29:00

Forum bornova -leman kültür.

12/10/2012 18:54:00

bende cok isterim.. Ayselcim mutlaka benide haberdar edersın degılmı herzaman göremıyorum sık sık giremedıgımden.. 

ELifcim leman kültür forum bornovada belki sen görmemişsindir çok yenı daha cocuk oyun alanı cocuklara özel lcv, yalı , panco gibi farklı farklı markaların magazları acıldı.. 

nasip olursa bende gelmek isterim tarih ve zaman netleştirmek gerekli sanırım:)

12/10/2012 19:04:00

forum bornovada buz pistinin karşısına açılan yer mi orası o tarafa hiç gitmedim de eğer çocuklar için uygun bir yerse bu cumartesi buluşabiliriz orda ne dersiniz.Bu cumartesi saat 14,00 de buluşma ayarlayalım gelenler yazsın buraya.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İzmir Nurturia Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...