2. bebemi kucagima almak istiyorum!!!

<12>

Ynt: 2. bebemi kucagima almak istiyorum!!!

05/15/2012 17:24:00

şşş lolooo yap be bi tane. ya çok ilginç yalnız, benim hamileliğim plansızdı 1-2 sene çocuk falan istemiyordum ve öğrendiğimde aldırcam ben bunu istemiyorum deyu zırıl zırıl ağlamıştım.
ay şimdi bi manyağım, hayır gerçekten istemiyorum 5 aylık bebekle yeni bi bebek ama böööle hamileleri görünce içim bi tuhaf oluyo. anladınız:)
katakulliye getirin herifleri kaza olmuş falan... sonra zaten bi şeklde yürür işler. bir de 2. hamilelikler sanmıyorum ki ilki gibi bol nazllı ve de cazlı olsun. bakmamız gereken bi çocuk var. tamamen hamileliğimize odaklanıp eşlerimize olmadık zulmü yapmayız bizden bakım ilgi ve sevgi bekleyen bücürükler varken.
ilk hamileliğin bi görgüsüzlüğü oluyo o yüzden 2. de çok da bi beklentimiz olmaz herhalde.
amma o hormonların etkisiyle 10 tane de doğursak yine olur gibi, of aman neyse konuyu saptırmadan,
istiyosanız yapın kızlar,şansı ve rızkıyla gelio bebişler.
kariyer mariyer bi yere kadar, hem ilerde bizler ölünce tutunacak dalları olsun. olmaz öyle yapayalnız.

05/15/2012 17:27:00

Evet benim sirf su nurtide birsuru bacim var. Di mi saykocum? Ben bir de o super annelerden degilim. Kocam yardim etmezse imkani yok yapamam. Aylarca turkiye ye gitti de ben mahfoldum. Boyle saksi gibi cocuk yetistiremiyorum. Bol bol kudurma sonra da sikaayet. Ben kardesi olsun isterim ama benim ondan daha cok ureme dogurma arzum var. Bu icimdeki vahsi doganin arzusunu nasil dindirir bastiririm bilemiyorum. Boy boy cocuklarim olsun arzusu genelde erkeklerde olur ureme istegi gen aktarimi ama var bende bir bozukluk. Simdi bu cocuk arzuma sebep ararken biraz da bilimsel yaklasayim dedim;)

05/15/2012 18:18:00

sen de böyle bi saldıray potansiyeli  görüyorum yav,biz ne dersek dıyelım yapacaksın sen bu gidişle=)

05/18/2012 08:33:00

iki kuzum var çooook güzel bişey ama çoooooooookda zor karar sizin

05/18/2012 20:22:00

seni anlıyorum.ben de o kadar istiyorumki bir kızım olsun.hep hayalini kurarım.süper olur diye ama hooooppppppp gerçek dünyaya dönüveririm ve başıma gelecekleri düşünüp yok asla yapmam benim neyime der vazgeçerim.durum şu bende.bizde eşim duygusal çok istiyor ben asla diyorum.eşim bana yardımcı değil 1.işi kendi işi çok stresli, geç geliyor, şehirdışına çıkıyor, misafirleri geliyor.çoğu zaman eve biz uyuduktan sonra geliyor.bişey diyemiyorum iş olayına.ama karakterden de kaynaklanıyor.zora gelemiyor özgürlüğüne çok düşkün kısıtlanmak istemiyor.yani iş ve karakterin bileşiminde olan bana oldu.resmen 14 ayda yaşlandım acayip bi tip oldum.bu arada çalışıyorum.burda yaşayan ve yardım eden kimse yok aileden.sağolsun 1 sene annem hayatını dondurdu geldi baktı ama çok zor oldu tabi.o olmasa mahvolurmuşuz.eşimin işleri iyi değil bu aralar sıkıntıdayız.çalışmama gibi lüksüm yok.eve bakıcı geliyor.eeeee bi tane daha olsa ne olacak.adam yok.biri kreşe gidecek.onu bırakmak almak yemeğini yapmak ilgilenmek gerekmez mi.ufaklığa da ben işe dönünce bakıcı.maddi olarak çöküş hem bakıcı hem kreş.manevi olarak daha büyük çöküş.ben şu an bile çok yorgunum fiziksel ve psikolojik olarak.eve geliyorumki Allahtan yemeği bakıcı yaptığı için yemek derdi yok.oğluşum beni özlüyor.hep üstümde.bakıcı çıkıyor gelince.1 saatte yemek yediriyorum parka indiriyorum zaman geçirmeye çalışıyorum.peki 2. olunca bunları kim yapacakki benim halimin olmayacağı kesin.yani benim için imkansız.asla diyorum ama içim gidiyor.bazen eşime kızıyorum.içimden benim ikinci çocuk hakkımı aldın diyorum.karışığım ve duygusalım yani...

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...