yaşamkentliler el kaldırsın:)

Ynt: yaşamkentliler el kaldırsın:)

11/29/2010 19:53:00

akdiad haklı uyarın için teşekkürler. ben oyun grupları ile illgili bilgiyi paylaşmak istedim. grup oluşturmak için beklemiyorum kaan yamanı  sözünü ettiğim yere götürmeye başlıyorum yarında itibaren. çocuklar için herşeyi yapıyoruz zaten haklısın azıcıkta kendimize zaman ayıralım

buluşma konusunda da ben hafta içi hafta sonu eşli eşsiz hatta hafta sonu çocuklu veya çocuksuz her türlü toplantıya katılabilirim. sadece gün saat ve yeri bildirin yeterki. ama sadece çocuklu olacaksak öğlen uyku saatleri oluyo ona göre uyku sonrası akşam üstü buluşabiliriz gibi geliyo. farklıda olsa aşağı yukarı 3,5 gibi uyanmış olurlar 4yada 4,30 buluşma saati olarak uygun olabilir.

bu arada ilk buluşmamız çocuklar olmadan olursa daha iyi olabilir gibi geliyo. o zaman gerçek amacımıza sadece annelerin olup dikkatlerinin dağılmadan dertleşeceği kaynaşacağı bi toplantı olabilir. herkese uyarmı bilmiyorum

11/29/2010 19:58:00

ha bi de bu hafta sonu bana uymuyo benim ufaklığın doğum günü dolayısıyla akraba çevresinde bi organizasyon düzenlemiş kayınvalidem sağolsun:)) :((( hoşumamı gitsin canımmı sıklısın daha karar veremedim:))

11/30/2010 06:01:00

ben bu hafta sonu kesin eşsizim :(

11/30/2010 13:09:00

hafta sonu buluşması için organize olamadık galiba :)) müsait olanlarla bir ara besa karinada funda pastanesinde  kahve içelim ön tanışma olsun :)) olur diyenler ???  

11/30/2010 14:26:00

hafta içi daha uygun olur diye düşünüyorum 

12/01/2010 11:45:00

ANLAŞILDI...

12/01/2010 12:12:00

Hafta içi banada uyar

12/01/2010 12:36:00

yaa evet ben de davetimi tekrarlayayım, bu akşam herkesi bekliyorum, isteyene adres özelden gönderilir.

bu arada terslik çıkmazsa ben de c.tesi eşsiz...

12/01/2010 12:50:00

uyar..

12/01/2010 12:50:00

uyar..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...