yaşamkentliler el kaldırsın:)

Ynt: yaşamkentliler el kaldırsın:)

12/06/2010 09:53:00

Ben gelirim.. Genelde essiz gelinecek sanirim. O yuzden cikintilik yapmayayim:)
Serpil + Efe

12/08/2010 14:19:00

Bende gelmek istiyorum ama meteorolojiye baktım kar var diyor canım sıkıldı....

12/08/2010 16:32:00

arkadaşlar eşimin kuzeni 9. kez hamile ve ne yazıkki bundan önceki 8 bebek ya düşük yada ölü doğum oldu şimdi 33 haftalık oldu ilk defa bu kadar uzun sürdü inşallah bunu sağ salim kucağına alacak. ama bu haftaki kontrolünde doktor doğum yaklaşmış dedi kendisi yatarak hamilelik geçirdiği için benden hafta sonu annesiyle çıkıp bebeğe alış veriş yapmamı istedi şimdiye kadar hiç bişey aldırmadı hüsrana uğrayınca o kıyafetler elinde kalıyo daha çok üzülüyü hepsini veriyodu. bu hafta herşeyi almak gerekiyo ki sanırım doğum baya yakın
bu yüzden üzülerek belirtiyorum yengemle bebiş için alış veriş yapacağım için gelemiycem bi dahaki toplantıya inşallah.
bide 2010 u beraber uğutrlayalım diye ayın 18 inde toplantı var o ana kadar bi aksilik yada doğum olmazsa ona gidicem belki oraya katılırsanız tanışırız. yaşamkentten saat 8:30 gibi çıkıcam o toplantıya gelmek isteyen varsa bana özelden yazsın haberleşelim beraber gidelim araç var sorun olmaz.

12/08/2010 23:02:00

pırlantalarım teşekkürler iyi dileklerin için
yaşamkentte 3,5 yıldır oturuyorum burayı ve evimi çok seviyorum ama kar olunca sıkıntı oluyo. yarın sana gelmek isterim ama benim ufaklığı doktora götürücem bu gecede başında sabahlıycam artık kötü grip olmuş kimseye helede çocuklara bulaştırmak istemeyiz biz bi süre karantinada kalalım daha sonra haberleşelim bana beklerim
bu arada sen hangi sitede oturuyorsun ben atasevendeyim basın sitesinin karşısı şekerkentin yanı tam göbekteki köşe başındayım ve inanılmaz güzel komşuluklar var bu bölgede hem bizimkiler çok iyi hemde dışarıdan duyduklarım olumlu sanırım insanlar biraz nostaljiyi eski komşulukları özlemiş ve sönen ışığı coşturmak istiyo...

12/09/2010 00:08:00

bende ankaraya evlenince 2002 ylında taşındım bursadan. :) annemler halen ordalar her bayramda tatilde hep oraya giderim. benimde hiç akrabam yok burda gurbeti ve yalnızlığı iyi bilirim. alıştım ama. buradada komuşularım var ve çok iyiler düzenli görüştüğümüz grubumuz 9 kişilik oğlum onların eline doğdu ve çoğu zaman bana akrabadan daha iyiler. kendi ailem burda olmadığı için kaan yamanın diş buğdayını burda olan eşimin sülalesi değilde komşularım yaptı akrabalar teklif etmedi ama gelenği sevgili dostalrım yerine getirdi tanışmayı isterim senle iki bursa gelini destek oluruz birbirimize sana özelden telefonumu yazıcam sende numaranı verirsen kaan iyileşince görüşürüz.

12/10/2010 11:40:00

kar beklendiği için buluşmayı ertelediğinizi okudum.yoğun yağış olmadığı sürece buluşmanın mümkün olabileceğini düşünüyorum.yaşamkentte merkezi sayılabilecek bir yerde oturuyorum.eğer isterseniz evimde ağırlayabilirim sizleri. perşembe günü pırlantalarıma gittik kızımla ben de kızım da çok memnun kaldık bence çocukların da bir araya gelmeye ihtiyaçları lütfen bu işi biraz hızlandıralım.

12/12/2010 18:36:00

biz dün eve akşam 8 de geldik sorun yoktu ama komşularımdan ikisi yaşamkent grişindeki ilk yokuşta mahsur kalmışlar akşam10:30 da jipi olanlar olmayanları çekmeye gitmiş. bugün sabah kahvaltıya merkez orduevine gittim öğlen 1:30 da döndümbahçelievlere kadar gidiş ve dönüşte bi sorun yaşamadım.

12/13/2010 05:40:00

pırlantalarım zeynep'in düşmesine ben de çok üzüldüm canıım demek ki çok yanmış canı.demek ki ortamda iki çocuk varsa gözü dört açmak yetmiyormuş daha dikkatli olmak gerekiyormuş.allah allah aynı yerde mi oturuyoruz acaba bizim jipimiz de yok ama dün akşam hiç sorun yaşamadan eve döndük.

12/13/2010 06:57:00

benimde jipim yok küçük bir cızım (jazzım) var:))) komşular birbirlerini çekmiş onu anlatmaya çalıştım yanlış anlaşılmasın lütfen :)))

12/13/2010 07:21:00

buna rağmen yollarda bi sorun yaşamadım demek istedim

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...