Dygduru nun minik prensesinin doğum günü:)))))))))))

<12>
12/20/2012 22:33:00

yakın zamanda tanıdığım ,kanımın kaynadığı ve çok şirin olduğunu düşündüğüm duygumun minikk prensesii iyi ki doğdun:))))) ailene ve çevrene hayırlı evlat olmanın temennisiyle

hayırlı sağlıklı yaşlar diliyorum...  iyi ki doğdun

Ynt: Dygduru nun minik prensesinin doğum günü:)))))))))))

12/20/2012 22:37:00

sultannnnnnnnnn bencen atik davrandın :)Eline yüreğine sağlık :)

Adaşımın kuzusu kuzumun adaşı Duru'm...İyi ki doğmuşsun o güzel anneni de sevindirmişsin varlığınla...Yüzünden gülücük eksik olmasın.Hep iyiylerle karşılaş,sansın bol ömrün uzun huzurun paran çok olsun...

Duygu'cum adaşım,anneliğinin ilk yılı kutlu olsun,Allah ağız tadıyla sağlıkla huzurla upuzuuunnn berekli bir ömür versin kuzunla sana...Nice nice yılları birlikte kutlayabilelim inşallah....
Bizden size kucakkkkkkkk dolusu sevgiler &öpücükler...
Adaşın&adaşı :P

12/20/2012 22:38:00

ayyy sultanımmm çok duygulandırdın beni yaaa çok teşekkür ederiz kızımla beraber kocaman öpüldün :)

12/20/2012 22:40:00

amin adaşım  çok teşekkür ederiz yaa inş. uzun seneler birlikte kutlarız bana burayı tavsiye eden üye olmamı sağlayan güzel anne yasminada yasmin iyiki tanıştırmış beni burayla

12/20/2012 23:04:00

mutlu guzellllll huzurlu harikaaaa muhtesemmmmm yillariniz olsunnnn bir omur boyu gulen yuzunuz hic solmasknnnn bitanemmmnn nice yillaraaaa

iyiki dogdunnnn prensesssssss

mucxxxxx ikinizedeeee

:))))

12/20/2012 23:46:00

canım duygum ilk göz ağrım iyi ki doğurmuşsun:) 

duru minik kelebek iyi ki doğdun kuzum nice yaşların olsun sağlık mutluluk ve huzurla ailenle inşallah şansın bahtın açık olsun kuzum hayırlı evlat ol hayırlı evlatlar doğur inşallah:)

12/21/2012 11:50:00

yağmurr eceeee çok teşekkür ederim evet gerçekten iyiki doğurmuşum ve sizleri tanımışım 

kuzum ve ben sizleri çok çok öpüor ve teşekkür edioruz iyiki varsınız

12/21/2012 18:01:00

bal dudaklım iyi ki doğmuşsun .kuzucum nice güzel günlere:)duygucum kutlarım seni de...

12/21/2012 18:11:00

Prensesim doğum günün kutlu olsun sevdiklerinle nice güzel yıllara iyiki doğdun:)) öpüyoruz seni kocaman...!

12/21/2012 19:33:00

oyy Duru prenseste abla olmuş.iyiki doğdun güzel kuzu:) nice mutlu sağlıklı huzur dolu senelerin olsun.

Annesi seninde anneliğinin 1.yılı kutlu olsun.
öpüyorum ikinizide:)

12/22/2012 21:53:00

hepinize çok teşekkür ederiz güzel dilekleriniz için :)

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...