daha az harcamak mümkün!

Ynt: daha az harcamak mümkün!

05/30/2011 12:35:00

GAP'in usa fiyatlarıni bildigimden, TR'dekilerini protesto ediyorum. 5-10 dolarlık tisortu 50tlye satıyorlar...

05/30/2011 12:38:00

Zelal o swimsuit'i (bildiğin 2.5 milimlik dalış elbisesi aslında) ben 15 liraya dekatlon'dan aldım ayol, abartı para vermişsin :D

05/30/2011 12:44:00

2.5mm olsa kalınlığı yine teselli bulacaktım ama ondan bile değil, hatta warm-in-water bile değil. Şundandı tık tık... 

05/30/2011 12:45:00

ben saçma sapan alışverişler yapıyorum!

kızım için yerine ikame edilecek bir sürü evde alternatif oyuncağı/kitabı olmasına rağmen oyuncak/ kitap alıyorum.

çok güzel, çok cici diye ve fiyatı uygun diye tişört alıyorum. mesela ben 50 liraya elbise almıyorum- pahalı sözde diye- ama aynı gün 20 liraya iki ayrı tişört alabiliyorum.  yani az az ve farkında olmadan gidiyor para.

bir de inanılmaz kozmetik ve cilt bakım ürünü alışverişi yapıyorum ki gerçekten yazmaya utanıyorum bunu. gereksiz çünkü. 

05/30/2011 12:51:00

Tek çekim ya da nakit almak gerek bence.

Çok taksit olunca fiyat çok düşük gibi geliveriyor nedense.

Bir de birbirimize destek olalım. Bir sayfa açalım, "bugün gereksiz ne aldım?"  "bugün gereksiz bir şey almadım" diye. Bu ay şu kadar lira cebimde kaldı gibi.  Destek olmak önemli. Birbirimizi alışveriş yapmak konusunda gazlamayalım. Frenleyelim. Düşünerek harcayalım.

Evdeki şeyleri değerlendirelim. Mesela ben kızımın küçülen penye pantolonlarını bu yıl kapri olarak ve  elbiselerini de tunik olarak giydirmeye niyetliyim.

05/30/2011 12:53:00

Ya aslinda cok pahali ve fazla degil aldiklaeiniz zelal haric.ama onun sartlaru farkli tabii. Cocuk icin toplu alisveris degil de begendikce almak daha iyi bi cozum bence.hem begendiklerimiz de icimiDe kalmamis olur boylece. Gap trde cok asiri pahali gereksiz.cok esprili mi kiyafetler hayir bence.onunde esek kadar gap yaziyo o kaa. Bu yaz icin kac tshirt olmali cocuklarin sizce?

05/30/2011 12:55:00

Zeynep mesela nemlendiricin,rimelin varken yenisini mi aliyorsun?

05/30/2011 12:59:00

şu anda yarım hâlde üç tane nemlendiricim var. bir tane de almayı planlıyordum bu  almama fikrinden önce.

bir tek rimeli bitirmeden almam ben. o da rutin olarak 3,5 ayda biter ve yenisini alırım.

05/30/2011 12:59:00

şu anda yarım hâlde üç tane nemlendiricim var. bir tane de almayı planlıyordum bu  almama fikrinden önce.

bir tek rimeli bitirmeden almam ben. o da rutin olarak 3,5 ayda biter ve yenisini alırım.

05/30/2011 13:01:00

Evet ya şartlarım farklı anlayın beni :))) Hem burada gap hakkatten pahalı değil ve adamların ürünler cidden dayanıklı. Dayanıklılık bizim için çok önemli çünkü bizde hava genelde sıcak, uzun süre giyiliyor. Zaten yazarken de belirttim tr'de fiyatlarını bilmiyorum. Diğeri için (swimsuit) pişman değilim yılda yine en az 8 ay boyunca giyiyo o zımbırtıyı ve en az 2 yıl giyer.

Evet evet kozmetik, makyaj konusuna girelim o konuda alnım ak :)))))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Alışveriş Yapmadan Yaşamak Mümkün

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...