daha az harcamak mümkün!

Ynt: daha az harcamak mümkün!

05/30/2011 12:03:00

Yarim halde ayni marka 3 nemlendirici mi farkli mi?

05/30/2011 12:08:00

Niye yarım? Yani bitmeden niye yenisini alıyorsun be kadın!!!!
Alerji yapmadıysa ve tarihi geçmediyse yani...

05/30/2011 12:12:00

İkisi aynı marka, biri farklı da işte ucuzdu alaydım da işte...

Ya ben sorunumu biliyorum da o yüzden Başak'la böyle bir grup düşündük. Yani teşhisi ben yaptım arkadaşlar, çareler üretmek için varım!!!

05/30/2011 12:17:00

Murad'ın süpersonikliği nedir? Acaba nedir nedir?
Hahaha birbirimizi engelleyelim derken, kışkırtırsak feci patlar bu grup :))))

Ben kozmetik konusunda rahatım arkadaş :) Krem ve kozmetik ürünlerini, kullanım sürelerinde bitiremeyecek bir tüketim hızım var. Ondan kayda değer bir tüketim kalemi değil benim listede...

05/30/2011 13:48:00

ben tekstilci olduğum için kesinlikle tekstil ürünlerine çok para harcayamıyorum o kadar pahalıya satıyorlar ki. eren için ayakkabı dışında sezon sonunda mutlaka bir sezon sonrasının alışverişini yaparım çok uygun oluyor geçen seneden yazlıklarını tamamlamıştım bu yaz sadece beğendiğim eksik olan 1-2 parça birşey aldım. önümüzdeki kışın alışverişi de tamam evde biraz yer kaplıyor ama kesinlikle çok hesaplı oluyor. 

05/30/2011 13:50:00

Zelal çok para vermişsin be canım. Ada'nın dalış elbisesi buradakinden bak.

http://www.nurturia.com.tr/photo/single/c56acd74-36f2-452b-8c0d-9e7c00ce6a1b

05/30/2011 14:06:00

Hayır çok para vermedim, kıtalar üstü birşey aldım ben taaaam mı :))) Denizin dibi soğuk alırsın tabi rahat rahat o şeyi, hem sıcaklatmıycak,  hem ince olacak, hem güneşten koruyacak, hem çabucak kuruyacak... hem hem hem hem :)))

Yalnız Ada tatlılar ötesi birşey olmuş :))) Maşallah kuzuya.

05/30/2011 14:41:00

Bu arada bir de bu var biz de, ehehehe;

http://www.nurturia.com.tr/photo/single/1caef42e-5f26-4e0d-9069-9dbf00dbeb3a

geçen yıl çibodan almıştım dere tepe kullandık, üstelik her hesaplı anne gibi büyük aldığımdan bu yıl da giyecek evladım :P (küçükken büyük kıyafet alan anneme nasıl içten içe kızardım ya ben)

05/30/2011 15:00:00

Bizde de geçen yıl tr'ye gelmeden gaptan aldığım bu tek üst var, tr'de yazı kurtardı ama buraya gelince kullanamadık; sıcakladı onunla, içeriğinde nylon,lycra olduğu için su dışındayken çok rahatsız oldu buranın havasında. Bu yıl beden olarak üzerine oluyor, orda giydiii giydiiii...
Yaşasın insana büyük boy aldıran, geleneksel annelik huyları :))))

05/30/2011 17:22:00

Zelal 1 aydır Ali Tuna ya swimsuit arıyordum bende. Ama burda o kadar uzun süreli giyilmediği için o kadar para vermeye kıyamıyorum. 2 sene giyebilecekse belki olabilir. Nerden nasıl birşey aldın?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Alışveriş Yapmadan Yaşamak Mümkün

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...