gina...

<12>
01/11/2012 11:14:00

kargom 2gun ıçınde elıme ulaştı fıyat konusunda benı uzmedı fakat malesef urunler konusunda uzuldum sıfırdan farksız denilen urunler fazlasıyla kullanılmıştı:((

Ynt: gina...

01/11/2012 11:57:00

:( canm sadece 1 ürün en çok kullanıldı geri kalan ürünlerde ne var ? oğlum hiç oynamadı

01/11/2012 11:57:00

:( canm sadece 1 ürün en çok kullanıldı geri kalan ürünlerde ne var ? oğlum hiç oynamadı

01/11/2012 12:25:00

KRAFT köpek fazlasıyla kullanılmış chıcco sıfır olan oyuncak uzerı cızıklerle dolu ve uzerınde sıyah lekeler var... ayakkabı az kullanıldı demıştın kırlı ve alttakı yazıları cıkmıs.. buradan alırke tabıkıde sıfır zararsız urun beklemıyorum ama pazaryerındekı yazılara guvenerek alıyorum sıfırsa uzerınde cızık olmamalı az kullanılmışsa rengı atmış olmamalı... aldım artık yapıcak bışe yok cok uzuldum ama sorun değil madem boyle bı grup acıldı bende paylaşmak ıstedım sadace keşke  urun acıklamarına daha acıklayıcı bılgıler yazılsaydı...

01/11/2012 12:28:00

canm tabi ki burda yazacaksın ama sizin anlatınız kadar jötü değil dediğimi gibi krfat kpek için bir sey diemem chicco evt sıfır oğlum ellini bile almadı sadece oyuncak kutusunda durdu ayakkabıların sıyah leke yoktu ! ben ilk defa burda veya başka yerden ürün satmiyorum ama ilk defa böyle bi sikayet geldi bende çok uzuldum bilmiyorum nasıl ürün bekliyordunuz ama bu ürünler gayet temizdi canm resimler hala duruyor

01/11/2012 12:33:00

iyi okurmusun canı aykkabıda sıyah leke var demıyorum sıfır denılen oyuncakda sıyah lekelr var bende ilk defa senden urun almıyorum ve bende urun satıyorum yanına neyse onu yazıyorum... benımde ılk defa guvenım sarsıldı demekkı resımlere ve yandakı acıklamalara guvenıp aldanmıcakmısım... uzatmak ıstemıyorum memnun kalmadığımı bılın yeter...

01/11/2012 12:34:00

Arkadaslar;

Gina nin urunlerinden memnun kalmis

Mutlaka baska arkadaslar vardir.

Lutfen tartisma boyutuna getirmeyelim.

Konuyu acan arkafad da fikirlerini soyleyecek elbette.

Lakin satasma sekline donusmesin.

01/11/2012 12:37:00

aynen uzatmayalım ben memnun kalmadım kalan tabıkıde vardır olucaktır. fıkrımı soyledım saygı duyalım lutfen....

01/11/2012 12:38:00

arkadaşlar ben burda kimse ile kötü olmak istemem veya kesinlikte kavga emek istemem ben sade neyse oun yazdım orda ama arkadaş beğenmedi tabi o onu fikiri :) isterse ürünleri geri alırım tabi benim için fark etmez ben burda sadece para kazanmak için değil insanları arkadaşlığı ve guveni kazanmak için burdayım varsa b sorun lütfn söyleyin :) teşekkür ederim

bide benden aürün alan arkadaşlar lütfen yorumlarınız burdan yazın ürünleri beğinip beğenmenizi bilmek isterim :)

01/11/2012 12:40:00

aynı urunumu aldıkı arkadaslar yorum yazın dıyosun:) ben kargodan ne aldığımı cok ıyı bılıyorum gerı vermeyle uğrasamam genede tşk ederım teklıf ettiğin için.. güven duygusunun bukadar kolay olmaması gerektığını 1kez daha anladım sıze hayırlı satışlaaar...

01/11/2012 12:42:00

neyse beim diyecek bir sey bir sy kalmadı ne dersem siz yanlış anliyorsunuz teşekkür ederim !
bide evt arkadaşlar yazmaarını isterim kimseden bi saklı gizlim yok

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2.Yeni Elite

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...