emzirme

10/15/2011 10:40:00

merhaba subat 2011 anneleri.

emzirmeye devam ediyor musunuz? 1 haftadır bebeğim memeyi almıyor. ben de sütün cekildiğini hissediyorum. artık rahatsız etmiyor birikince.

erken mi bıraktık merak ediyorum?

Ynt: emzirme

10/15/2011 10:54:00

yoo artık nasılsa ek gıdaya geçtik.sütün azalması normal.ben,mkide emiyor ama öylesine zaten süt yoktu iyice azaldı.ama emdiği kadar vereceğim ben yinede

10/15/2011 11:36:00

tabi emme baya azalıyor ama ben diretmekte kararlıyım.:) süt arttırıcı yöntemler devam etmek lazım.

çünkü şunu gördüm ;

ek gıdaya o kadar adapte etmişim ki kendimi;eskisi gibi sütümle ilgilenemez olmuşum:S

hele benim oğlumun ek gıdayla pek arası yok ben yine süte adapteyinm:)

10/17/2011 08:17:00

biz 6. aydan sonra bıraktık. sağıp vermeye çalışıyorum, ama emme gibi olmadı baya azaldı. şimdi emzirmeye çalışıyorum bakıyor boş boş annem ne yapıyor der gibi heralde unuttu emmeyi.

10/18/2011 09:11:00

Merhaba herkese,

gunduz sadece uykuya dalarken emiyor, alışkanlık oldu. Ama asıl gece ve sabah veriyorum. Sanırım hala var ki çok istiyor. Açıkası şimdiye kadar neredeyse hiç sağmadığım icin ne kadar geliyo bilmiyorum. Ama ben de emzirmeye devam edeceğim aldıgı surece, en az 1 yasa kadar. Emmese de 6 ayi gectigi icin hiç kafanıza takmayın derim, Fransada yasıyorum, burda emzirme ortalaması 5,5 ay, tum avrupada en dusuk ulke.. neden bilmiyorum. 

Sevgiler, kolay gelsin

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 şubat anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...