Doğumgünleri-Kutlamalar

<123456>
03/11/2013 11:51:00

Arkadaşlar ben aslen İstanbulluyum bu nedenle bilmiyordum ama Ege bölgesinde kız bebekler için 6 ay kınası diye bir adet varmış. Arkadaşlar söyleyince ve bir arkadaşım 'kına annesi' olmak isteyince, banada zaten eğlence lazım, haydeee giriştik hazırlıklara :)) Kına annemiz kına elbiselerimizi aldı, kınalar alındı, lavanta torbalarımızı anneannemiz keçe ile hazırladı. Hediye paketleri alındı, yine kına annemiz üzerinde Beraa'nın olduğu magnetler bastırdı. Banada pasta börek hazırlığı düştü :)) Kaç haftadır yapacağız ancak ailenin her biri bir yerde olduğundan herkesi toplamak ancak bu haftasonuna kaldı.

İçinizde bu kutlamayı bilen, yapan, bana fikir vermek isteyen olur yada 'aaa bizde yapalım' diyen olursa diye paylaşmak istedim. Kına töreni dualı yada eğlenceli olabiliyormuş, bizim genelde gençler olduğundan ve daha önce mevlüt yaptığımızdan bunu eğlenceli yapacağız :) Haftasonu fotoları çeker, boş bir günümde paylaşırım ;) Sizlerinde fikirlerini katkılarını bekliyorum

Ynt: Doğumgünleri-Kutlamalar

03/11/2013 13:13:00

Çok güzelmiş, hiç duymamıştım :) Kınalı kuzu mu olacak şimdi Beraa :) Şimdiden iyi eğlenceler, fotoğrafları merakla bekliyorum.

03/13/2013 19:40:00

ben kibrisliyim bizde de var o adet canim ama ist pek bilinmediginden burda yapmayi dusunmuyorum cok guzel oluyor :))

03/31/2013 10:22:00

Arkadaşlar kınamızı yapalı 3 hafta olmuş ama diş,hastalık, bahar temizliği derken ancak foto eklemek için fırsat buldum :) Çok keyifli ve eğlenceli geçti,hoşta bir anı oldu. Sıra (inşallah çıkmayı başarırlarsa) diş buğdayımızda :)

03/31/2013 10:26:00

:)

03/31/2013 10:27:00

:)

03/31/2013 10:28:00

03/31/2013 10:35:00

Kurabiye pasta vs kısmını ben hazırladım, giysilerimizi Kına annemiz aldı, magnetler KALE fabrikasında basıldı, melek şeklinde keçe lavanta torbalarımız anneannemizden. :) Çok güzel bir akşamdı. Allah hepimizin kuzusuna hep güzel günler göstersin <3

03/31/2013 12:43:00

Teşekkür ederiz canım :) Bahtları güzel olsun inşallah yavrularımızın.

Bu arada unutmuşum babamız görmesin, Beraa bannerı babamıza ait :))

03/31/2013 14:05:00

Maşallah, hayırlı olsun kınanız Şevvalcim. Yalnız Beraa'nın yanaklar tam yenmelik olmuş. Mmmm mis mis :)

03/31/2013 15:02:00

Yer çekimine yenik düşüyor artık yanaklarımız teyzesi :))

<123456>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 Ağustos Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...