çocuklu seyahat listesi

<123>

Ynt: çocuklu seyahat listesi

05/16/2011 12:05:00

Cok faydali birliste olmus sekerim eline saglik. Mucx

05/16/2011 12:12:00

ya evet yeşim zaten kocam bavulu görünce kalp krizi geçircek diye korkuyorum:))) ama içlerinde benim de kullanmadıklarım var ama genel bir liste yaptım küçük bebeği olanlar da baksın büyük çocuğu olanlar da diye.  olsun çok olsun da herkes kendine göre  gideceği yere göre elesin. yani maksat unutulmasın da fazla olsun:)))

05/16/2011 12:26:00

tabi canım takılıyorum ellerine sağlık.

05/16/2011 12:32:00

kız resmen sana günah çıkarmışım ha haaa:)))

05/16/2011 20:44:00

çok faydalı olmuş canım ellerine sağlık.. aslında gidilen yerde bazı ihtiyaçlar satın alınabilir bavulu çok doldurmamak açısından... ama yine de şansa bırakmak olmaz mesela ben geçen yaz kavanoz maması almayı gereksiz bulmuştum gittiğim yerden alırım diye ama maalesef bulamamıştım sonra çok zorlandım çoook yemek konusunda :(((

05/16/2011 22:06:00

aslı ne demek gülüm istediğin gibi konu açabilirsin:)

ve listeye ek yapmak istiyorum ama an itibariyle kafam basmıyor,bambaşka şeyler düşünüyorum:)
ve şimdilik yaptığınız listelere konmak durumundayım
hatta tatil tecrübelerinizden de yararlanıcam valla:)

geçen sene bişeyi deli gibi aramıştım ama bulamamıştım adını hatırlamıyorum da bebekler için vücuda sürüldüğünde ferahlık veren bişeydi
neydi o yaa

05/16/2011 22:44:00

sinek kovucu kol bantlarından da almak yazım. biz buraya gelirken ihmal ettik almadık, kaanı bir sivri ısırdı ( hep kaan mı onları yicek tabi, öbür sineğin intikamını aldı bu sivri:)
kaan da alerjik zaten eli şiş kuzumun:(
bundan sonra tatile giderken olmazsa olmazım her türlü sinek kovucudur nokta! :)

05/17/2011 06:12:00

kıyamam kaanıma geçmiş olsun.

05/17/2011 06:57:00

ben güneş kremi olarak bunu almayı planlıyorum ne dersiniz? http://www.organicumsun.com/bebekkoruyuculosyon.html

05/17/2011 07:53:00

Gunes kremi konusunda onerilerinizi bekliyorum ben de.

Genelde 30 faktor civarında onerildigini biliyorum, 50 olunca gereksiz yere cok fazla eklenti oldugunu duymustum. Hem bizim hem bebikler için.

Ozlem bu organik sanırım. Oyle olması iyi.

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
anki kankileri!

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...