ADANA' DA MONTESSORİ SEMİNERİ

<12>
02/11/2010 22:37:00

Montessori Eğitimi; çocuğun süreci yaşamasına izin verir ve ben kendim yapabilirim duygusunu hissettirir. Tüm dünyada 100 yılı aşkın bir süredir uygulanan ve her geçen gün saygınlığı artan Montessori yöntemini daha yakından tanımak, kendi çocuğunuzla evde yapabileceğiniz uygulama örneklerini görmek ve başka anne-babaların deneyimlerini paylaşmak için “Evde Montessori Sistemi” adlı atölye çalışmamıza hepiniz davetlisiniz.

Hilal Mutlusoy Öktem, Psikolojik Danışman, Montessori Eğitimcisi

Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Rehberlik Psikolojik Danısmanlık bölümünden 1998 yılında mezun olduktan sonra 1999 – 2003 yılları arasında TED Aliağa Koleji İlköğretim Okulu‘nda Psikolojik Danışmanlık yaptı. 2003 – 2008 yılları arasında Amerika Birlesik Devletleri’nde bulundu. Bu sırada Uluslararası Montessori Birliği’nden 3 - 6 yaş Montessori Öğretmenliği ve Okul Direktörlüğü Sertifikası aldı. 2004– 2008 yılları arasında Seattle’da bulunan Montessori Plus Preschool’da çalıştı. Halen yöneticisi olduğu Binbir Çiçek Çocuklar Evi’nde çalışmalarını sürdürmektedir. Evli ve iki çocuk annesidir.

Tarih:

27 Şubat 2010 Cumartesi

10:00- 12:00...1. Bölüm

12:00- 13:00...Ara

13:00- 15:00...2. Bölüm

Yer:

Denge Psikiyatrik ve Psikolojik Danışmanlık

Cevat Yurdakul Cad. No: 42 K. Akdoğan Medikal Plaza
(Sular yolu Zeki Çağlar Hast. Yanı) Seyhan / ADANA

Telefon:

0322 459 30 80
0322 459 30 81

Ücret:

60 YTL

Psikolog Iraz Toros Suman

Adana Numune Egitim ve Arastirma Hastanesi

http://www.ruzgarestiustume.blogspot.com/">www.ruzgarestiustume.blogspot.com

http://okuanlat.blogspot.com/">www.okuanlat.blogspot.com

Ynt: ADANA' DA MONTESSORİ SEMİNERİ

09/23/2011 20:10:00

keşke keşke keşke bi daha olsa........ 

09/24/2011 05:48:00

Tekrar olmasını istiyorsanız rahatlıkla organize debilirsiniz, ben de seve seve destek olurum :)) İstanbul' a döndüğüm için ben organize edemiyorum ama, ben de tekrarını isterim. Adana' da Montessori Eğitimi ile ilgilenen azımsanamayacak bir grup var.

09/24/2011 08:45:00

arkadaşlar adana da doğum öncesi kur var mı peki bildiğiniz?? 

09/24/2011 23:01:00

ben sanki yılda belli peryotlarla yapılan bir seminer gibi düşünmüştüm, çok sevindim şimdi böyle bi haber verdiğinize:)

peki bu seminer için en az kaç kişi olmamız lazım gelir ve tarih konusu nasıl belirlenir?

09/26/2011 11:08:00

Merhabalar,

Ben İskenderundayım ama böyle bir seminer haftasonu olursa mutlaka katılırım. İskenderundan da montessori eğitimi ile ilgilenen bir grup var, organizasyona katkımız olabilirse yardımcı olmak da isteriz :)

09/30/2011 13:58:00

Tekrar merhaba,
Bu konuyu ele almak istiyorsanız bana özelden yazar mısınız. Montessori seminerini organize edebilmeniz için önce Hilal Hanım ile görşmelisiniz.
Bana yazan ilgili ile detayları konuşmaya devam ederiz.
Sevgiler,
Uzman Psikolog Iraz Toros Suman.

10/09/2011 15:13:00

kızımla katılabirsem eğer bende gelmeyi çok arzu ederim.Bırakacak kimse yok burda kuzumu.

10/09/2011 21:26:00

Merhabalar,

Konuyla ilgili Iraz Hanımla ben görüştüm ve Hilal Hn.la görüşmek üzere telefonunu aldım,
Ancak geçtiğimiz hafta içinde oğlumun sünneti araya girdiğinden, görüşemedim.
Yarın Hilal Hanımı arayıp, detaylarını konuşup öğrenip gurupta paylaşacağım.
İlgilenen annelerin bilgilerine sunarım.
İyi haftalar.

10/10/2011 04:33:00

10/11/2011 18:15:00

Hilal Hanımla görüştüm,

Seminerimizin yapılacağı bir yer arıyorum, bulur bulmaz detaylarıyla ilgili en kısa zamanda size bilgi vereceğim.

Hilal hanımla görüşürken Kasım'ın ilk pazarı ya da Aralık'ın ilk pazarı olarak tarih bilgisi almıştım.
Kasım'ın ilk pazarı kurban bayramının 1. gününe denk geldiği için Aralık'ın ilk pazarı için bir bakacağım.

Bilgilerinize sunar, iyi geceler dilerim.

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Adana Nurturia Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...