2010 eylül anneleri neredesini???

Ynt: 2010 eylül anneleri neredesini???

06/12/2012 14:34:00

teşekkür ederim:)göbek kötü tabi ama kıyafetlerle kamufle edebiliyorum:)

06/12/2012 14:35:00

kayıtsız kalmak doğru ama sakinleştikten sonra sarılmak gerekiyormuş.

07/18/2012 21:14:00

slm anneler  bebişlernz ne durumda tuvalet egitimine başladnzmı ?

Ah keşke

08/12/2012 01:26:00

Benim oğluşumun maşallah hiç derdi değil. Gerçi bezden sıkıldığı kesin. Alttan çıtçıtli badi giydirmesem eli hep bezinde. Bizimki çişten kakadan ziyade sıcaktan şikayetçi. Sanırım zamanı değil. Ayrıca lazımlık aldım sağolsun sandalye niyetine kullanıyor. Aslında farkındalık yaratma adına banyo yaptırırken çişini yaptığında hemen dikkati oraya çekiyorum. (Ancak banyo yaparken o da şanslıysak yakalayabiliyoruz çişini .) ne tebrikler ne alkışlar çiş yaptı diye. Hoşuna gidiyor şimdilik.Kardeşi doğana kadar alıştırsam diye düşünüyordum ama olmayacak malesef. Zorlamayı düşünmüyorum tabiki. Ne zaman hazır hissederse o zaman. İleride probemler yaşıyormuş çünkü. Ayrıca bir yazıda okumuştum çocuk gece bezini kuru bırakıyorsa, yaptıktan sonra söylüyorsa, yaparken söylüyorsa tuvalet eğitimine başlanabilir yazıyordu. Velhasıl henüz bunların hiçbiri yok bizde. Konuşma kabiliyeti geliştikçe daha anlaşılır olacak bu durum. Artık ne zaman söylerse :))

08/12/2012 07:09:00

Bizde Cis kakadan ziyade aşamadığımız sut sorunumuz var gece 12.30 gibi en son sütunu veriyorum gece karnı tok olduğu halde alışkanlık yapmış sut istiyor surekli, yapıyorum icmiyor bile.sabaha kadar kalkıyorum artık bende dayanamıyorum basım çatlıyor dun 3 ağrı kesici ictim ve basım hela geçmedi.deliricem bu nasil şeydir.vermeyincede deli gibiiii agliyorrrr

08/12/2012 07:11:00

Nasil asicam bu sorunu???birde Tv'yi ac diye uyanıyor odasındaki Tv'yi mı kaldırıyim oda çözüm değil salona koşacak bu seferde offfffff offffff

08/12/2012 23:16:00

biz maşallah diyelim 1 bçk aydan beri bezi bırakdık sıcak olnnca baglatmak istemedi bizmde işimize geldi.ama 2 yaş sendromumumdr nedr çok kaprisliyiz herşeye küsüyoz babayı ısırmalar çok fazla nedense başkasna hiç  ısırmıyo. babasıda ilgilidr oynatr gezdrr birlikde ii vakt geçryolr nedendr anlamadk. başna gelen varmı böle bi durum.

08/13/2012 09:32:00

ısırma olayı yok ama bizimki de 2 yaş sendromundan heralde...herşeyi ben yapıcam veya yaptım diyo..herşeye o benim diyo..böle bi durumumuz var..

03/05/2013 14:10:00

30 aylık olacağız yakında. Hala tuvalet eğitimine başlayamadık. Sizde durum nedir?

03/05/2013 16:07:00

biz başlayamadık değil henüz havalar soğuk diye başlamadık. kısmetse nisan gibi yavaş yavaş başlayacağız. bunun yanında daha emzik problemimiz var. bide yemek yemiyoruz sizde durum nedir yemekle ilgili?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Eylül Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...