2010 eylül anneleri neredesini???

Ynt: 2010 eylül anneleri neredesini???

10/17/2011 11:34:00

slm,
oğlum 20 eylül doğumlu. henüz yürümüyor ama sabah akşam bağımsızlığını ilan edecek bekliyoruz :) .dün büyük bir süprizle emeklemeye başladı yürümek zor geldi galiba .. hiç emeklememişti. biz uyku problemi hiç yaşamadık. doğduğundan beri bizle yatıp bizle kalkıyor ( dilimi ısırayım :) ).
şu sıralar en büyük sıkıntımız alt almak. kaçıyor. eline bişeyler verip oyalıyorduk artık onada kanmıyor .. dişlerimiz 2 altta 2 üstte ( ama herşeyi çok rahat yiyor. kıtır kıtır )

12/02/2011 08:56:00

Benim oğlum da 20 eylül doğumlu. Bir aydır yürüyor. Şimdilerde koşmanın derdinde. Yakalamaca en çok güldüğümüz oyun. 7 tane disi var ve sanirim yenisi de geliyor. Eli agzinda son bir haftadir. Umarim zorlamaz bizi. Simdiye kadar hic sıkınti yasamadik diyebilirim dis cikarirken. Artik herseyi yiyor. Ozellikle kendi yedigi zaman cok mutlu oluyor. Mama sandalyesine meyveleri koyuyorum mutlu mesut oturuyor. Tabi mama bitince mutlu mesut dakikalar da bitiyor :)) Konusmaya gelinceee baba, dede diyor. Bir şey istedigi zaman eliyle gosteriyor ya da bizim elimizi tutarak istedigi neyse göstermeye çalışiyor. Bu durumda bende istedigi her neyse adini soyluyorum birkac kez tekrar ederek. Dnliyor fakat soyleme cabasi gosterrmiyor bazen. Herseye gigııım diyor yalnız :)) anne diyorum gigıım diyor, baba diyorum gigıım, teyze, hala, su, ekmek, oyuncak hepsi gigıım. Karsilikli atisiyoruz boyle. En sonunda Efeee diyorum hıı diyor iste orada kopuyoruz :)) neşe kaynağimiz yavrum benim...

12/02/2011 08:56:00

Benim oğlum da 20 eylül doğumlu. Bir aydır yürüyor. Şimdilerde koşmanın derdinde. Yakalamaca en çok güldüğümüz oyun. 7 tane disi var ve sanirim yenisi de geliyor. Eli agzinda son bir haftadir. Umarim zorlamaz bizi. Simdiye kadar hic sıkınti yasamadik diyebilirim dis cikarirken. Artik herseyi yiyor. Ozellikle kendi yedigi zaman cok mutlu oluyor. Mama sandalyesine meyveleri koyuyorum mutlu mesut oturuyor. Tabi mama bitince mutlu mesut dakikalar da bitiyor :)) Konusmaya gelinceee baba, dede diyor. Bir şey istedigi zaman eliyle gosteriyor ya da bizim elimizi tutarak istedigi neyse göstermeye çalışiyor. Bu durumda bende istedigi her neyse adini soyluyorum birkac kez tekrar ederek. Dnliyor fakat soyleme cabasi gosterrmiyor bazen. Herseye gigııım diyor yalnız :)) anne diyorum gigıım diyor, baba diyorum gigıım, teyze, hala, su, ekmek, oyuncak hepsi gigıım. Karsilikli atisiyoruz boyle. En sonunda Efeee diyorum hıı diyor iste orada kopuyoruz :)) neşe kaynağimiz yavrum benim...

12/02/2011 11:37:00

merhaba benim oğlum da 17 eylül doğumlu anneside 20 eylül :)) artık büyüdü kuzum oyunlar oynuyoruz tek başına kahvaltı yapıyor makarna köfte yiyor:) 6 tane dişimiz var ve yeni diş sıkıntımız:( yaklaşık 1 aydır yürüyor ve yaramazlık peşinde sürekli bir yerleri kurcalama derdinde benim herşeyim hayatımın anlamı canım oğluşum....

12/26/2011 20:37:00

Dilekdeniz, benim kızım da 17 Eylül doğumlu :)  7 tane dişi var. Bazı yemeklerini kendisinin yemesine izin veriyoruz. Odasındaki elektrik düğmesini aşağıya aldık, odasının ışığını kendisi açıp kapatıyor :) Her bir çekmece açılıyor. Tam keşfetme dönemindeler kuzular :)

01/13/2012 08:52:00

slm nen bu grubu yeni gördüm, dediğiniz gibi aktif bir grup değil malesef 06.09.2010 doğumlu bir kızım va selamlar:)))

03/14/2012 08:20:00

Ben de buradayım *:) Ceren 7 Eylül 2010 doğumlu. Anadolu yakasında, Kadıköy civarında olan var mı bu grupta acaba?

05/11/2012 07:25:00

ya evet bu grup niye aktif değil, benim kızım da 06 Eylül 2010 doğumlu

05/11/2012 07:28:00

çocuklarınızın yeme uyuma düzeni ve konuşması nasıl? bizim yeme ve konuşmada problem yok ama malesef uykularımız hala kötü...sık sık uyanıyo..en sonunda dayanamayıp yanıma alıyorum öyle uyuyo malesef

05/11/2012 09:57:00

Merhaba Yesil,

Bizde de uykuda sorun var. Yanımızda yatıyor, çünkü gece uykularında yerinde uyuduğunda mutlaka ağlayarak uyanıyor veya birkaç saat sonra pıtır pıtır yanımıza geliyordu. O yüzden yanımıza aldık biz de. Geceleri kesintisiz uykuya daha geçemedik. Mesela dün gece 4-5 kez mi ne uyandı, ben de saymayı bıraktım artık :(

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Eylül Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...