İtiraf

06/17/2012 15:14:00

İtiraf etmek istedikleriniz varsa, buyrun...

Ynt: İtiraf

06/17/2012 15:18:00

Taze soğanın dişleri rahatlattığını okumuştum. İlk seferinde Çınar çok mutlu oldu. Bayağı bir vakit geçirdi. İkinci seferde sadece buzdolabının önüne gittim ve aynı anda çığlık çığlık ağlıyordu. Meğer gözünün içine sokmuş soğanı. Yüzü kızardı. Hemen suyla yıkadım. Yüzünün damarları belliydi ama ağlaması kesilmişti. (Çok uzun ağlamadı)  Daha sonra yüzünün rengi kendine geldi.
Bir anlık dikkatsizliğimle oldu, bir dahamı gözetimsiz soğan vermek asla. Sizlerde bunu yapacak olursanız, lütfen dikkat edin. :)

Oh itiraf ettim kurtuldum :))  (Pınar'a ithaf ediyorum bu sözü)

06/17/2012 15:26:00

Aylarca kızıma biberonun emziğini ters vermişim. Kan ter içinde kalıyodu içerken.. yarımsaat sürüyodu mamayı bitirmesi. Eve gelen temizlikçi kadın farketmiş anneme söylemiş abla ters veriyosun diye. Eve geldim annem dedi biz kıza aylardır işkence çektiriyomuşuz diye. <şok geçirmiştim. Acemi anneliğin bu kadarı.. Oh itiraf ettim rezil oldum kurtuldum.. Elifciim ithafını aldım kabul ettim:)))

06/17/2012 15:45:00

:) Kahkaha attım valla. Sen çok yaşa Pınar'ım.

06/17/2012 16:13:00

İtiraf dediğin böyle olurrr işte..

06/17/2012 18:22:00

bizde ek gıdaya yeni yeni geçiyoruzya tabi annemler kaynanamlar çok hevesli ikra'ya bişeyler yedirmeye. onların bişyler yedirmesine izin vermiyorum.vermeyelim daha diye ama kendim evde püre,meyve vs. veriyorum galiba kıskanıyorum kızımı :D Çok mu kötüyüm ne.d

06/17/2012 19:42:00

:)) süper :))

06/19/2012 18:07:00

merdane itirafini okuyunca sklima geldi. kizi 3.ay asisina goturucektik. asidan sonra aglamasin diye mama hazirladim. koydum cantaya. kiz asiyi olacak bende biberonu cikardim biberonun emzigini tskmamisim. allahtan ev yakin beklettim asiyi dedesini aradim getirdi.. bende dalginlik diz boyu.. oh soyledim kurtuldum;))

06/19/2012 18:29:00

:))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
ARALIK 2011 ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...