oyun grubu?

01/14/2013 21:12:00

arkadaşlar toplanıp oyun grubu kuruyor musunuz? oğlumun arkadaş sıkıntısı var ve  oyun arkadaşı bulmaya çalışıyorum

Ynt: oyun grubu?

01/15/2013 12:48:00

güncel

01/18/2013 22:20:00

astarte merhaba,

benim de 28 aylık bir oğlum var, buraya bugün üye oldum..toplananlar var mı bilmiyorum, şu an keşifteyim:)

01/20/2013 10:19:00

walla ben bulamadım... bir iki arkadaş arada toplanıyoruz dedi ama nadiren...bende oyun arkadaşı arıyorum.. artık anne grubu yada kreş farketmez

01/20/2013 16:09:00

Astarte merhaba,

Biz oğlumla Güzeloba'da Zigzag Kids Club'a gidiyoruz. Henüz 2 hafta oldu gitmeye başlayalı.. Orası da çok yeni zaten Ekim ayında açmışlar. Sahibi İngiliz, Pazartesi/Çarşamba/Cuma 10-12 arasında oyunlar oynanıp, şarkılar söyleniyor, etkinlikler yapılıyor, hepsi İngilizce...Ben de aslında Türkçe oyun oynayabileceği çocuklar da olsun istiyorum, zaten evde Fransızca, grupta İngilizce duyuyor devamlı :/ Eğer görüşmek isterseniz, biz bilhassa salı/perşembe/cumartesi memnuniyetle grubunuza katılmak isteriz. 
Ben Şirinyalı tarafında oturuyorum, siz nerede oturuyorsunuz?

01/20/2013 16:20:00

bende Atatürk cad. oturuyorum. gittiğiniz grup güzelmiş. bende ing istiyorum. evde bizle olmuyo. ama sende fransızca olmasıda çok güzel.benim bi grubum yok bende bulmaya çalışıyorum . ama çok sevinirim. bende her gün boşum. bi grup gibi bişeye gidiyorduk cuma cmts. ama bırakıcam orayı o yüzden boşum:D

01/20/2013 18:03:00

Atatürk Caddesi Konyaaltı tarafı mı oluyor? (Antalya'ya taşınalı 7 sene oldu ama hala bazı yerleri öğrenemedim:/ Selim Efe sayesinde kabuğumuzdan çıkar olduk :)) Eşim Paris'te doğup büyüdü, ikimiz de okulda Fransızca eğitim aldık, o yüzden ister istemez evde konuşuluyor, şarkı dinliyoruz, film izliyoruz, çocuk ta maruz kalıyor mecburen:) İngilizce olması okulda iyi ama benim oğlum hala konuşmadığı için konuşmasını daha da geciktirir diye çekiniyorum:/ İsterseniz uygun bir gün belirleyelim, başka gelmek isteyen olursa hep beraber bir yerde toplanabiliriz.

01/20/2013 18:14:00

Oyun grubu mu!! Super olur.. Buraya baslama sebebimdi.. Lakin olusturamadik..

Ben konyaaltinda oturuyorum. Perşembe, Cuma, Cumartesi Yansima'ya gidiyoruz. Pazar hariç diğer günler boşum.. Güllukte oturan bir arkadasım daha var, kızlarımız yaşıt; o da katılır. .buradaki nicki west.. Böylece 4 oluruz- fena bir başlangıç gibi durmuyor..=)

01/20/2013 18:23:00

süper! :) Kızlar ben Şirinyalı'da oturuyorum (Adonis'in orada), önceden de bahsettim, pzt/çrş/cuma ingilizce bir oyun grubumuz var saat 10-12 arası, ancak diğer günler haftada bir ya da iki size katılmaktan mutluluk duyarız. 

gambille bu arada Yansıma ner'de? Bir oyun grubu mu?

Sevgiler

01/20/2013 18:31:00

bende cuma cmts yansımaya gidiyorum. Atatürk cad. ışıkların orası oluyo

01/20/2013 18:41:00

yansıma kinyy roo adlı bir programı veren gelişim bişeyi işte..gambille sen ne kadar zamandır gidiyorsun yansımaya bi faydasını gördün mü?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
antalya nurturia anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...