oyun grubu?

Ynt: oyun grubu?

01/20/2013 18:43:00

Bu durumda baslangic icin, sali öğleden sonra herkese uyar gibi duruyor.. Bu salı temizlik var lakin sonraki saliya talibim.. Buyrun gelin ;)

Astarte yoksa aynı grupta miyiz.. Hangi saatlerde yansimadasiniz?

Adasim yansıma şudur: http://www.yansimacocuk.com/anasayfa.html

01/20/2013 18:44:00

cumaları 3 cmts 5 te orda oluyoruz ama siz büyük gruptasınızdır. Atakan azcık küçük:)

siz bi faydasını gördünüz mü?

01/20/2013 18:45:00

ilk kez duydum..

şimdi adrese baktım 1502 sokak Şirinyalı diyor, sanırım bizim eve çok yakın burası..
siz faydasını gördünüz mü kızlar, memnun musunuz?

01/20/2013 18:47:00

tamam salı günü bana uyar..yani önümüzdeki salı da olur bana, farketmez :)

01/20/2013 18:49:00

bana da uyar salı günü hem havalar da güzel gidiyo çocukları dışarı götürebiliriz

01/20/2013 18:56:00

Evet ayrı gruplardayiz.. 2 ay oldu..daha yeniyiz.. Orff ve İngilizce dersinde Super eğleniyor.. Kindyroo ise daha yavaş sonuc veriyor ama ise yarıyor.. Komut almaya başladı bile.. Hareketleri de severek yapıyor.. Evde de eglenerek tekrarlıyor.. Sosyallesiyor ve enerjisini atıyor.. Şimdilik mutluyuz.. Çok küçükten başlayıp etkisini gören arkadaslar var- fark açıkça görünüyor.. Aslında oyun grubu arıyordum.. Antalya bu konuda eksik..buraya da Gamzenin önerisiyle başladık.. yaza kadar devam etmeyi planlıyorum.. Bakalım..

01/20/2013 19:02:00

biz de başlayalı üç ay oldu ama pek bi faydasını göremedim. belkide erkek olduğundan bilemiyorum ama orada gösterdikleriyle hiç ilgilenmiyo eline bi oyuncak alıp oradan oraya koşturuyo... belkide daha küçük diyede olabilir bilemiyorum. ama devam ediyorum bende. oyun grubu çok istiyorum sırf onun için üye olmuştum. şimdi iyiki üye olmuşum diyorum. umarım grubumuzda oğlum biraz oyunlara katılır.

01/20/2013 19:06:00

ne güzel oyun grubu girişimi=) havalar ısındıkça açık hava etkınlıklerı de yapalım,sizi ızlemedeyım.Kızım yarım gün kreşe başladıgından programlı olarak katılamam sanırım ama..

01/20/2013 19:10:00

olsun maksat çocuklar oynasın  hem onlar hemde biz sosyalleşelim... sizde katılabildiğiniz zamanlarda bize eşlik edersenin memnun olurum

01/20/2013 19:24:00

kızlar tekrar selam,

astarte endişelenme, benim oğlum 28 aylık ama o da "hür general" takılıyor, çok başına buyruk..komutları işine gelirse -ben oyun haline getiriyorum, o zaman laf dinliyor- çok güzel yapıyor ama işine gelmediği zamanlar duymazdan geliyor...ve aynı senin oğlun gibi eline bir oyuncak alıp ortada koşturuyor...kız çocukların gelişimi çok daha farklı ve hızlı..

biz bahsettiğim oyun grubuna 2 hafta önce başladık, ilk gün kucağımdan inmemişti, şimdi artık daha iyi, hatta beraber bilhassa şarkılı bölümlere katılmaya bile başladı..bizim orada tek sorunumuz, hiç Türk arkadaşı olmaması, gelenlerin %90'ının yabancı olması, yoksa onun dışında çok güzel, keyifli bir ortam var.

salı günleri konusunda hemfikirseniz, gambille in bu salı işi olduğu için önümüzdeki salı için bir organizayon planlayabiliriz dilerseniz.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
antalya nurturia anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...