oyun grubu?

Ynt: oyun grubu?

01/20/2013 20:30:00

aynı 450 tl veriyorum ama sizinkiler büyük olduğu için haftada 3 gün haftasonu olarakta cmts günü gidiyoruz biz. cuma-cmts. pazarları kapalı

01/20/2013 20:31:00

sahara, nerede oturuyorsunuz, antalyada mısınız.. cumartesi var, pazarı bilmiyorum..

01/20/2013 20:32:00

pazarları kapalı oluyor ben sormuştum

01/20/2013 20:38:00

Astarte, teşekkür ederim.

Gambille, Antalyada yım evet Demircikara'da.Bizde oyun grubu arıyorduk aslında yaş grubumuza uygun pek bulamadık.Kızım 33 aylık oldu,oldukça hareketli,bu aralar baya zorlanıyoruz.Arkadaş konusunda sıkıntımız var.üstelik uygun bir grup bulsakda malesef sadece hafta sonu uygun olabiliriz.

01/20/2013 20:44:00

yansıma öğleden sonralarıda oluyor ona müsait olursanız ama 6 da kapanıyor. yani 5 gibi olabilir bi görüşün isterseniz yeride laura nın karşısında bize katılın bizde bi grup olduk:)

01/20/2013 20:51:00

Astarte,sanırım öğleden sonra da pek uygun olamayız zira;bizi eşim götürecek ve oda 6 -7'den sonra geliyor.
Kızımla minifarma çok sık gidiyoruz ve orda maşallah alıp başını gidiyor kendi başına canı nasıl isterse öyle takılıyor.Yani yanında yaşıtı dahi olsa pek durmuyor.Biz daha çok kreş ortamı gibi hani şarkılar söylenen, aktiviteler yapılan bir oyun grubu aradık kreşlerle görüştük ama pek bulamadık.Sanırım birde uzmanlar yuva varmış.oyun grubu olan bir oraya soramadık daha.

01/20/2013 21:01:00

araştırma safhasındayken uzmanlar yuvaya gittim, görüştüm..sanırım yöneticisi fatoş hanımdı..1 hafta önceden randevu alıp özellikle oyun grubunun olduğu saatte denemeye gittim..söylediğinin aksine o saatte oyun grubu falan yoktu..hatta hiç bir saate oyun grubu yokmuş.. yarım gün kreşe gelenlere dahil edecekti..biz, iki arkadaş gitmiştik..bize öğleden sonrası için 2 kişilik bir grup oluşturmayı teklif etti..ocak ayından sonra başka gelenler de olabilir dedi..ya da istersek tam gün gelenlerden uyku sonrası bir kaç çocuğu bizim gruba dahil edebileceğini söyledi..çok iyi niyetliydi sağ olsun..

kreş- oyun grubu meseleleri zor..araştırma safhası çok bunaltıcı..=(

01/20/2013 21:06:00

Çok enteresanmış gerçekten!! Vazgeçtim o zaman hiç gitmeyeyim bari.Burdaki paylaşımlar hakikaten  zaman kazandırıyor:))

01/20/2013 21:08:00

geçen hafta bende uzmanları aradım oyun grubu olmadığını mart gibi ön kayıt yaptırmamı sayı olursa açacaklarını söyledi bende kısmet o zamana artık dedim. yaqnsıma size çok uygun .eviniz nerde mini farma gidiyorsanız burasıda ondan az ileride bende kendi başıma dolmuşlarda ahh ahh ...benimde eşim bırakamıyor

01/20/2013 21:13:00

Astarte,
bizim mesafe sorunumuz yok,Demircikara Burnanettin onatta, sadece cumartesi pazar aktivitelere katılabiliriz.Dolmuşla tek çocuk olsam gidebilirimde 2 çocukla çok zor.Yinede Yansımayı bir araştırayım.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
antalya nurturia anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...